20.07.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

Dsi Şube Müdürü Arif Tüfekci, Gürkan’a iadeyi ziyarette bulundu

Dsi Şube Müdürü Arif Tüfekci, Gürkan’a iadeyi ziyarette bulundu

DSİ 92. Şube Müdürü Arif Tüfekci, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a iadeyi ziyarette bulundu. Ziyarette, Battalgazi Belediyesi ve DSİ ortak çalışmaları konuşuldu. 

DSİ 92. Şube Müdürü Arif Tüfekci, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret etti. İadeyi ziyarette bulunduğunu belirten DSİ 92. Şube Müdürü Arif Tüfekci, “Sayın başkanımız daha önce bizi ziyarete geldiler. Kendilerine teşekkür amaçlı bir iadeyi ziyarette bulunduk. Hem yeni çalışmalarımız hakkında bilgi alışverişinde bulunuyoruz. Süleyman müdürle birlikte DSİ hizmet binası inşaat alanını gidip gezdik ve yerinde incelemelerde bulunduk. Şu an için çalışmalarında başarılar diliyorum. Bundan sonra birlikte çalışacağız başkanımla. Yoğun ve hızlı bir şekilde memleketimize faydalı olmaya çalışacağız” dedi.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bir hemşerimizin DSİ Şube Müdürlüğü’ne gelmesi ve burada başlaması ve başarılı çalışmalara imza atacağına inanıyorum. Daha önce biz kendilerini ziyaret etmiştik ve çalışmaları konusunda, göreve atamaları noktasında başarı dileklerinde bulunmuştuk. Zaten biz DSİ ile ortak bir çalışma içerisindeyiz. Hem hizmet binalarımızın ortak olması ki, şu anda biz orda bir hizmet binası yapıyoruz, diğer taraftan da DSİ yeni hizmet binasının yapılması sürecini müdürümüzle birlikte eşgüdümlü olarak götürüyoruz. Müdürümüzün özellikle bizim çalışmalarımızdaki destekleri, önümüzdeki engelleri kaldırması noktasındaki hassasiyetinden dolayı da kendilerine teşekkür ediyorum. Ayrıca Malatya içinde kendisinin hakikaten güzel bir şans olduğuna inanıyorum. Malatya’mıza DSİ yatırımlarının daha rantabl şekilde aktarılması noktasında, yapılan işlemlerin ve işlerin daha hızlı noktalanması konusunda Arif bey büyük gayret ve çaba göstereceğine inanıyorum. Bizde yerel yöneticiler olarak Arif beyin başarılı olması ve bu çalışmaların daha hızlı ivme içerisinde yürütülmesi noktasında elimizden gelen gayreti yerel yönetim olarak kendisine sunma çabası ve gayreti içerisinde olacağız. Ben tekrar kendilerine görevinde başarılar diliyorum” diye konuştu. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın