13.07.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

FETÖ’ye destek olan işadamlarının ,Malatyapark AVM’deki hisselerine el konulacak mi ?

FETÖ’ye destek olan işadamlarının ,Malatyapark AVM’deki  hisselerine el konulacak mi ?

FETÖ soruşturmasının ekonomi ayağı ile ilgili soruşturma bu kez AVM’lerdeki gizli ortaklıklara yöneldi. Örgüte finansman sağladığı belirlenen 300’ün üzerindeki şirketin İstanbul, Bursa, Kayseri, Ankara başta olmak üzere çok sayıda alışveriş merkezinde de gizli ortaklıkları bulunduğu belirlendi. Örgüte sıcak para akışı sağlayan bu alışveriş merkezlerinde, şahıs ve işverenlerin mali ilişkilerine yönelik hem Emniyet hem de maliye kapsamlı bir inceleme başlattı.

Bugun Ülke gündemine bomba gibi düşen  bu habere istinaden , Gözler Malatya Park’a ve Malatyadaki Diğer AVM ler ve Avm projesi olan şahıs ve firmalara çevrildi .. Malatyapark AVM’de hissesi bulunan fetö davasında göz altına alınan yada gözaltına alınıp serbest kalan yargılanması devam eden şahısların Malatya Park  Avm’deki  ortaklıkları mali açıdan incelendi mi ?

 Fetullahçi Terör Örgütü üyesi oldugu belirenen kişilerin hisselerine el konulacak mı ? Malatya kamuoyunda ciddi rahatsızlık uyandıran, bazı çevrecelerce kripto fetullahçıların korunduğu iddia ediliyor. Malatya Park ‘ta büyük hissesi bulunan bu kişilerden biri olan, Yalçın Geyik’in ise serbest bırakılması akıllarda soru işareti olarak  hep kalacaktır.Malatya’da ki işadamlarının fetullahçi terör örgütüne altın çağını yaşattıkları malumunuz tüm Malatya tarafından biliniyor. 

Malatya Park Büyük Hissedarları 

malatyapark_hissedarlari

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın