27.05.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

Gazeteci Ömer Turan Malatyada ki Derin Yapıyı Analiz Etti

Gazeteci Ömer Turan Malatyada ki Derin Yapıyı Analiz Etti

Malatyalılar grubu, siyasal temsilde adaleti bozmamalı, devlete şerik düşecek angajmanlara girmemeli, paralel yapıya dönüşmemelidir.

Ama yaramaz çocuk olarak görülen ve derin yapılarla ilişkiler geliştiren unsurlar, Malatyalıları bilmedikleri angajmanlara sokmuşlardır.

Eleştirilen temel husus, dini yapıların derin güç odaklarınca manipüle edilerek paralel yapılara dönüştürülmesidir.

Zekeriya Şengöz ve Fahri Memur, bu kapsamda 28 Şubat döneminde mağdur edilmiş Mümin Muvahhid Müslüman insanlardır.

Malatya bu grubun tahakkümünden kurtarılmalıdır, bunun için ilk önce Taha Özhanın önerdiği Davutoğlunun atadığı il başkanı değiştirilmeli

Davutoğlucu ve yeminli Erdogan karşıtı olan bu grubun Türkiyedeki etkisine, Malatyadaki hakimiyetine son verilmelidir.

AK parti sözde Milli Görüşün n devamı. Ama AK partiden sadece Fetö ve Malatyalılar gurubu faydalandı.Bu iki grub hiç kimseyi yanaştırmadı

Malatyalılar diye adlandırılan bu grup Erdoganı tasfiye edip yerine Gül-Davutoğlunu getirmeye çok çalıştı. Neredeyse başarılı oluyorlardı

Daha ilgincini söyliyeyim: Davutoğlu-Gül-Atalay troykasının 'öve öve Erdoganı tasfiye etme' projesinin akıl babası da bunlardır.

Ülke genelinde etkin bir grub. Davutoğlu Başbakan olarak devam etseydi, şuan tüm Türkiyede hakim olacakları söyleniyor.

Bu grup Malatyada hakim konumda ama diğer illerde de etkin. Mesala Bülbülzade Vakfı üzerinden Gaziantepte yapılandığı söyleniyor.

28 Şubatın derinleri, Malatyalılar içerisinde kullanılması zor olanları içeride tutarken kullanışlı İstanbul ekibine büyük destek verdi!

Malatyalılar grubu da Malatya'da gerek Milli İradenin temsili gerekse kamu kaynaklarının kullanımı noktasında büyük sorun teşkil ediyor!

Malatya'daki memur&sözleşmeli personel alımları, imar değişiklikleri ve ihalelerin grubun bilgi&onayı olmadan gerçekleşmediği söyleniyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın