24.06.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

Güder, Dörtyol esnaflarını ziyaret ederek, ‘Hayırlı işler’ temennisinde bulundu.

Güder, Dörtyol esnaflarını ziyaret ederek, ‘Hayırlı işler’ temennisinde bulundu.

BATTALGAZİ BELEDİYE BAŞKANI OSMAN GÜDER’İN ESNAF ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

BAŞKAN GÜDER: “BİZE DÜŞEN GÖREV NEYSE ONU YERİNE GETİRMEYE HAZIRIZ”

İlçedeki esnaf ziyaretlerini sürdüren Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Dörtyol esnaflarını ziyaret ederek, ‘Hayırlı işler’ temennisinde bulundu. Başkan Güder, “Esnaflarımızın sıkıntıları noktasında Battalgazi Belediyesi olarak bize düşen görev neyse onu yerine getirmeye hazırız” dedi.

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, ilçedeki esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Dörtyol esnaflarını ziyaret ederek esnafların sorunlarını, sıkıntılarını ve taleplerini dinleyen Başkan Güder’e Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları ve Battalgazi Belediyesi meclis üyeleri eşlik etti. Ziyarette esnafların çay ikramını geri çevirmeyen Başkan Güder, Battalgazi Belediyesi olarak esnafların her daim yanlarında olduklarını söyledi. Belediyenin yaptığı çalışmalardan çok memnun olduklarını ve Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’in sık sık esnafları ziyaret edip, sorunlarını dinlemesinden dolayı çok mutlu olduklarını söyleyen esnaflar başkana olan sevgilerini dile getirdiler.

DEMİRHAN: “BATTALGAZİ BELEDİYESİ BİZE ÇOK YARDIMCI OLUYOR”

Esnafların sıkıntılarını Başkan Güder’e ilettiklerini ifade eden Battalgazi Belediyesi Eski Meclis Üyesi Okay Demirhan, “Şimdi tabi esnaf olarak bizler sorunlarımızı Başkanımıza ilettik. Battalgazi Belediyesi sorunların çözümü noktasında bize çok yardımcı oldular. Biz esnaflar olarak hayatımızda şunu prensip edindik; ‘Senin dünyaya bakan penceren kirliyse benim çiçeklerim sana çamur görünür.’ Her zaman olaylara pozitif bakmamız lazım. Güzel kalplerin geçtiği ve dokunduğu her yerde çiçekler açar. Bir araya gelmek bir başlangıçtır. Bir arada durabilmek ise ilerleme demektir, birlikte çalışmak başarmaktır. Her görüşe saygımız olması gerekir. İnşallah görüş ayırmaksızın hepimiz bir araya geleceğiz ve Malatya’yı hak ettiği noktaya taşıyacağız. Ben şimdiden sevgili başkanlarıma teşekkür etmek istiyorum” Şeklinde konuştu.

SADIKOĞLU: “ESNAFLARIMIZLA SÜREKLİ İSTİŞARE İÇİNDEYİZ”

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu ise, “Esnaflarımızla hasbihal etme fırsatı bulduk, sorunlarını dinledik. Bizler, esnafımızın sıkıntılarıyla ilgilenmek ve onların talepleri doğrultusunda yapmamız gereken projeleri şekillendirmekle mükellefiz. Bu anlamda büyük çabalar ortaya koyan Battalgazi Belediye Başkanımız Osman Güder’e teşekkür ederiz. Belediye Başkanlığı görevine geldiği günden beri, ciddi istişareler halinde bizimle birlikte esnafımızın yanında olmak için büyük gayret gösteriyor. Esnaflarımıza da çok teşekkür ediyoruz. Bizleri çok güzel karşılıyorlar. Esnaflarımızla istişare ediyoruz. Her konuda da istişare etmeye devam edeceğiz. Hem daim buradaki arkadaşlarımızın yanındayız” Diye Konuştu.

BAŞKAN GÜDER: “ESNAFLARIMIZ BİZİM OLMAZSA OLMAZIMIZDIR”

‘Esnaflarımız bizim olmazsa olmazımızdır’ diyen Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, yaptığı açıklamalarda şunları söyledi: “Bugün Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız ile beraber Dörtyol esnaflarımız ile bir araya geldik. Esnaflarımızla sohbet etme imkanımız oldu. Özellikle pandemi sürecinde her kurum ve her birimin etkilendiği gibi esnafımızda bu süreçten etkilendi. Bizlerde Ticaret Sanayi Odamız ile birlikte esnaflarımıza daha fazla nasıl katkıda bulunabiliriz diye esnaflarımız ile bir araya geldik. Bir hususun altını da çizmek istiyorum. Biz sorunlarımızı ve sıkıntılarımızı bir araya gelerek istişareyle çözmeye çalışıyoruz. Göreve geldiğimiz günden itibaren bizler bu düşünceyi hedef edindik ve bu hedefin sonucunda da olumlu dönüklerimizi aldık, almaya da devam ediyoruz. Çünkü Türk toplumu farklı bir toplum. Türkiye toplumu sıkıntılarını birlikte aşmasını bilen ve yeri geldiğinde kenetlenebilen, yeri geldiğinde üzüntüsünü sevincini paylaşarak artıran veya azaltan bir milletiz. Bundan dolayı da onur ve gurur duyuyoruz. Esnafımız bizim olmazsa olmazımızdır. Battalgazi Belediyesi olarak bizler esnaflarımız her daim yanındayız. İnşallah her zaman olduğu gibi bundan sonraki süreçte de gerek Valiliğimiz, gerek Belediyelerimiz, gerek Sivil Toplum Kuruluşlarımız ve gerekse de esnaflarımız bir araya gelerek Malatya’yı daha güzel yerlere taşıma ve güzel hizmetlerle vatandaşımızı buluşturmak için büyük gayretler sarf edeceğiz. Ben esnaflarımıza çok teşekkür ediyorum. Hayırlı işler, bol kazançlar diliyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın