21.07.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

İder Mobilya’nın Yepyeni Koleksiyonları İSMOB’da Görücüye Çıktı

İder Mobilya’nın Yepyeni Koleksiyonları İSMOB’da Görücüye Çıktı

Fonksiyonellik ön planda

Yatak odası, yemek odası, koltuk takımı ve Tv ünitesi gibi ürün gruplarının dışında mobilyaları tamamlayacak çeşitli aksesuarların da sergilendiği İder Mobilya standında, fuara özel koleksiyonlar yer aldı. Bu sene ürünlerde fonksiyonelliği daha çok ön plana çıkarttıklarını belirten İder Mobilya Genel Müdürü Mehmet Pınarbaşı; “Yeni ürün konsepti geliştirme, kaliteli hizmet sunma ve uygun fiyat politikamızla sektörde oldukça iddialıyız, İSMOB Fuarı’nda da sergilediğimiz ürünlerimizle bu durumu ziyaretçilerimize yansıtıyoruz” dedi.

2016 yılı İder’de yatırım yılı olacak

“İder Mobilya olarak ülkemizi kalkındıracak, halkımıza istihdam alanı sağlayacak yeni yatırımlar yapmaya devam ediyoruz” diye belirten İder Mobilya Genel Müdürü Mehmet Pınarbaşı, 29 yıllık deneyimiyle İder’in mobilya sektörünün güçlü markaları arasında yer aldığını ve 2016 yılının İder için yatırım yılı olacağını ifade etti.

Mehmet Pınarbaşı, “Ülkemizde dünya ile rekabet edebilecek standartlara sahip tesisler bulunmaktadır. Üretim olanakları, satış noktaları, istihdam ve ihracat rakamlarıyla mobilya sektörü gelişmesini sürdürmeye devam etmektedir. İder Mobilya olarak biz de sektörün kalite çıtasını yükseltmeyi ilke edindik. Açtığımız büyük metrekareli mağazalarla da, bu kaliteyi ve çeşitliliği ulaşılabilir fiyatlarla daha geniş bir kitleye sunmayı, Türkiye’nin farklı noktalarından tüketicilere ulaşmayı hedefliyoruz” diye belirtti.

“Franchise taleplerini değerlendireceğiz”

İder Mobilya, fuarda yeni ürünlerini sergileyerek son kullanıcılarına ulaşırken ayrıca yurtiçinden gelen girişimcilerin bayilik taleplerini de değerlendirecek. İder Mobilya Genel Müdürü Mehmet Pınarbaşı; hem kaliteli hem de uygun fiyatların yer aldığı yeni koleksiyonları görücüye çıkardıkları İsmob Fuarı’nın 17 Ocak tarihine kadar devam edeceğini belirterek; yeni evlenecekleri, evini yenileyecekleri, dekorasyon severleri ve tüm girişimcileri fuara davet etti.

KAYNAK : http://yenikadin.com/ider-mobilya-nin-yepyeni-koleksiyonlari-ismob-8058314-haberi/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın