24.04.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

Kozluca Çok Amaçlı Sosyal Tesisi Hizmete Hazır

Kozluca Çok Amaçlı Sosyal Tesisi Hizmete Hazır

Büyükşehir Belediyesi tadilat çalışmalarını tamamladı

KOZLUCA ÇOK AMAÇLI SOSYAL TESİSİ HİZMETE HAZIR

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından, Kozluca halkına çok amaçlı sosyal tesis olarak hizmet vermesi amacıyla eski belediye hizmet binasında yapılan tadilat çalışmaları tamamlandı.

Konuyla ilgili olarak Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında, binanın tadilat işlerinin tamamlandığı, tefrişat ile ilgili çalışmaların yapıldığı bildirildi.

Ön cephesi 3, arka cephesi 5 katlı olan ve toplam 1700 m2 kapalı alana sahip Kozluca eski belediye binasında dış cephe yenileme ve boyama çalışmaları yapıldı. Ayrıca iç kısımlarda da gerekli tadilatlar yapılarak elektrik ve mekanik işler baştan sona yenilendi.

Tesisin zemin katında; bay ve bayan taziye salonları ile 2 adet çok amaçlı salon ve muhtar odası bulunuyor.

Birinci normal katta Bayan Kur’an kursu, 2 adet çok amaçlı salon, öğretmen odası, öğrenciler için etüd odası ve kütüphane; ikinci normal katta ise bay Kur’an kursu, 2 adet çok amaçlı salon, öğretmen odası, öğrenciler için etüd odası ve kütüphane yer alıyor.

Kozluca Mahallesi sakinlerinden Başkan Çakır’a teşekkür

Kozluca Mahallesi sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından mahallelerine yapılan diğer hizmetlerin yanısıra özellikle eski belediye binasının yeniden tadil edilip, çok amaçlı bir sosyal tesis olarak hizmet verecek olmasından büyük mutluluk duyduklarını belirterek, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ve ekibine teşekkür ettiklerini söylediler.

kozluca_sosyal_tesis

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın