02.12.2023 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

Kuranı Öğreniyorum Bisikletimi Alıyorum

Kuranı Öğreniyorum Bisikletimi Alıyorum

Topsöğüt Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği (TEK-DER) tarafından Camiler Evimiz Olsun projesi kapsamında Topsöğüt genelindeki Kuran kurslarında eğitim gören öğrencilerden birinci olanlara ‘Kuranı Öğreniyorum Bisikletimi Alıyorum’ kampanyası kapsamında bisiklet hediye etti.

‘Hediye vermek büyük bir heyecana yol açmaktadır’

Bu tür kampanyaların öğrenme azmini arttırdığını söyleyen TEK-DER Başkanı Nevzat Kaya; ‘Yaz Kuran kurslarında okuyan öğrencilerimiz arasından cami imamlarının seçtiği birinci olan öğrencilerimize bisiklet hediye ettik. Öğrencilerimize hediye vermek büyük bir heyecana yol açmaktadır. Bu kampanyadan dolayı kurslara daha fazla rağbet olmuştur. Bundan sonraki dönemlerde bu tür kampanyalarımız artarak devam edecektir’ dedi.

‘Kampanya öğrenciler arasında heyecana sebep olarak daha çok motive olmalarını sağladı’

Karşıyaka Camii İmam Hatibi Muhammed Yılmaz; ‘Topsöğüt Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ne bu tür kampanyalar düzenlediği için teşekkür ediyoruz. Şimdiye kadar görev yaptığım camilerde bu tür bir heyecana rastlamadım. Kampanya öğrenciler arasında heyecana sebep olarak daha çok motive olmalarını sağladı. Birçok derneğin bu tür kampanyalara öncülük etmesi ve hassasiyet göstermesini arzu ediyoruz. TEK-DER bu tür kampanyalara öncülük etmiştir’ ifadelerini kullandı.

Kampanya dahilinde kursta okuyan öğrencilere Ramazan Kayan’ın Mavi Kırmızı kitabı  hediye edildi.

topsogut_kuran_kursu_k

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: