Malatya da Yeni Cami meydanında imza kampanyası büyük bir katılımla devam ediyor.
ESDER Şube Başkanı Ahmet Soydoğdu, “ Başkanımızın talimatı ile 500 binin üzerinden toplamak kaydıyla mazlum insanları desteklemek için, zalimlerin de karşısında durmak için topladığımız imzalar ile Bakanlıklara, TBMM’ye, Konsolosluklara ve diğer üst mercilere göndermek üzere böyle bir kampanya başlattık. Vatandaşlarımız bu hususta duyarlılar gereken desteği gösteriyorlar. Bizim hedefimiz 10 bin imza adet imza toplamak dedi
Malatya da Yeni Cami meydanında imza kampanyası büyük bir katılımla devam ediyor.
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ