09.12.2023 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

Malatya Ülkü Ocakları ” Ocağımızın Dumanı Tütüyor ” adı altında hafta içi her gün saat 12.00 – 13.00 arası çorba ikramında bulunacak.

Malatya Ülkü Ocakları ” Ocağımızın Dumanı Tütüyor ” adı altında hafta içi her gün saat 12.00 – 13.00 arası çorba ikramında bulunacak.

Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanlığı, Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanlığı Konteyner alanında (Kışla Caddesi) öğrenciler ve depremzede vatandaşlar için ” Ocağımızın Dumanı Tütüyor ” adı altında hafta içi her gün saat 12.00 – 13.00 arası çorba ikramında bulunacak.

Konuyla alakalı açıklamalarda bulunan Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Turgay ŞENGÖNÜL; ” Bilindiği üzere 6 Şubat 2023 tarihinde ilimizin de içinde bulunduğu 10 ilimizde çok büyük yıkımların ve ölümlerin neden olduğu iki büyük depremler yaşadık. Bu depremlerde ilimizde de çok büyük yıkımların olduğu gibi çok can kaybımızda oldu. Ve çok sayıda vatandaşımız deprem mağduru oldu.

Bizler de Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanlığı olarak depremin ilk dakikalarından itibaren sahaya inerek depremzede vatandaşlarımızın her türlü yardımına koşmaya çalıştık.

Bugün ise bilindiği üzere 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılı geçtiğimiz günlerde başladı. Bizler de Ülkü Ocakları Genel Başkanımız sayın Ahmet Yiğit Yıldırım Beyefendinin emir ve talimatları ile bugünden itibaren hafta içi her gün saat 12.00-13.00 arasında Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanlığı Konteyner Kent alanında tüm öğrenci kardeşlerimize ve depremzede vatandaşlarımıza çorba ikramında bulunacağız. Yurdumuzun üstünde tüten en son ocağın Ülkü Ocakları olduğunu bir kez daha göstererek ” Ocağımızın Dumanı Tütüyor” adı altında başlatmış olduğunuz çorba ikramına tüm öğrenci kardeşlerimizi ve depremzede vatandaşlarımızı bekliyorum” ifadelerin kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

%d