20.07.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

Maski, Arguvan Bozan ve Doydum’un Sorunlarını Çözdü

Maski, Arguvan Bozan ve Doydum’un Sorunlarını Çözdü

MASKİ, ARGUVAN BOZAN VE DOYDUM’UN SORUNLARINI ÇÖZDÜ
Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Malatya genelinde çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Arguvan İlçesi Bozan Mahallesi’nin içmesuyu ve kanalizasyon alt yapısı ile Doydum Mahallesi’nin içmesuyu sorunu çözüldü. 
Muhtar Yılmaz: Çalışmalar Tamamlanmak Üzere
Arguvan İlçesi Bozan Mahalle Muhtarı Hatun Yılmaz, Malatya Büyükşehir Belediyesi MASKİ Genel Müdürlüğü’nün mahallenin en önemli sıkıntılarından birisi olan içmesuyu ve kanalizasyon alt yapısını yenilediğini belirterek, “MASKİ Genel Müdürümüz Sayın Dr. Özgür Özdemir Bey, mahallemizi ziyaret ederek sorunları yerinde tespit etti. Bir proje hazırlattı. Daha sonra çalışmalara başladı. Şuan çalışmalar tamamlanmak üzere. Çalışmalardan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Çakır başta olmak üzere MASKİ Genel Müdürümüz Sayın Dr. Özgür Özdemir ve ekibine mahallelim adına teşekkür ediyorum” diye konuştu. 
Dr. Özdemir: Malatya Genelinde Çalışmalarımız Devam Ediyor
Malatya Büyükşehir Belediyesi MASKİ Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir, Arguvan İlçesi Bozan ve Doydum Mahallesi’ne yapılan çalışmalar hakkında bilgiler vererek, Malatya genelinde MASKİ ekiplerinin aralıksız çalıştığını söyledi. Dr. Özgür Özdemir, “Arguvan İlçemize bağlı Bozan ve Doydum Mahallesi’nin içmesuyu ve kanalizasyon alt yapısı ile ilgili çalışmalarımızı tamamlamak üzereyiz. Bozan Mahallesi için 5 bin 390 metre içmesuyu hattı, bin 38 metre kanalizasyon hattı, 2 adet kaptaj, 1 adet, maslak, 17 adet parsel bacası, 35 adet abone bağlantı çalışması ve 500 kişilik 1 adet fosseptik çukuru yaptık. Çalışmalarımızın tamamlanmasıyla birlikte Bozan Mahallemizin içmesuyu ve kanalizasyon alt yapısını tamamen yenilemiş olacağız. Doydum Mahallesi için ise 4 bin 255 metre içmesuyu hattı döşeme çalışması yaptık. Her iki mahallemiz için hayırlı olsun” dedi.                    

maski_arguvan

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın