19.05.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

#mobil Galaxy S7 ve S7 edge için Yeni Güncelleme!

#mobil Galaxy S7 ve S7 edge için Yeni Güncelleme!

Samsung tepe modelleri Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge için yeni bir güncelleme dalgası başlattı. Sistem kararlığı ve kullanıcılar tarafından rapor edilen bazı hataları gideren güncelleme, İngiltere başta olmak üzere diğer bazı Avrupa ülkelerinde kullanıcılara ulaşmaya başladı.

Öncelikle güncelleme haziran ayı güvenlik yamalarını içeriyor. Samsung’un Kies ve OTA (şebeke) üzerinden yayınladığı yeni yazılım ayrıca kamera tarafından önemli iyileştirmeler getiriyor.

Yeni güncelleme neler getiriyor?

Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge’de video kaydı sonrası ilk gösterimde oluşan titreme sorunu güncelleme sonrası gideriliyor.  Yine videoların ilk önizlemesi esnasında baş gösteren kırmızı ve yeşil renk sorunu da halloluyor.

Telefonların S View kılıfı ara sıra tanımama sorunu da güncellemeyle birlikte ortadan kalkıyor. 73MB büyüklüğündeki güncellemenin kısa süre içerisinde ülkemiz Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge kullanıcılarıyla da buluşacağını söyleyebiliriz.

Dilerseniz belirli aralıklarla telefonunuzda “Ayarlar> Cihaz Hakkında> Yazılım> Güncelleme” bölümünden güncelleme kontrolü gerçekleştirebilirsiniz.

:: Samsung’un Galaxy S7 ve S7 edge için yayınladığı güncellemeyi yüklediniz mi?

KAYNAK : http://shiftdelete.net/galaxy-s7-ve-s7-edge-icin-yeni-guncelleme-yayinlandi-72569

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın