17.06.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

Mövenpick Hotel Malatya , Türkiye’nin En İyi Yönetilen Doğu Anadolu Bölgesi Şehir Oteli Seçildi.

Mövenpick Hotel Malatya , Türkiye’nin En İyi Yönetilen Doğu Anadolu Bölgesi Şehir Oteli Seçildi.

Turizmin En İyileri

Her yıl geleneksel olarak organize edilen ve Bu yıl 10.su gerçekleşen Türkiye’nin ‘En Kapsamlı Turizm Ödülleri’ nde “Quality Management AWARDS; Kalite Yönetim Ödülünü “ Mövenpick Hotel Malatya KATEGORİSİNDE rakiplerini geride bırakarak TÜRKİYE’NİN EN İYİ YÖNETİLEN DOĞU ANADOLU BÖLGESİ ŞEHİR OTELİ seçildi.

Ödülü alan ve gecede bir konuşma da yapan Mövenpick Hotel Malatya nın Genel Müdürü Sn. Adnan Devrim ;
“ Otel yönetimi olarak en önemli misyonumuz ; Türkiye turizmi için de eşsiz bir destinasyon olan Malatya mızın kültürel değerlerini ön plana çıkartacak doğal yapısına ve dokusuna değer katacak çalışmalarda ve tanıtım faaliyetlerinde bulunmak olduğunu düşünüyoruz. Eğitimli personelimizle bu misyonunu daha ileriye taşıma ve yerine getirme gayretiyle misafirlerimize hizmet vermekteyiz.

En önemlisi ; Mövenpick Hotel olarak global düşünüp yerel dinamikleri de göz önüne alarak çalışanlarımızla birlikte “Malatya mızın birer turizm elçisi “olmayı kendimize vizyon edindik.
Bu vizyon doğrultusunda ; misafir memnuniyetimizi ve hizmet standartlarımızdaki kaliteyi korumak , kalıcı olmak başlıca amacımız.

Bu daha başlangıç ,eminim ki farklı kategorilerde ulusal ve uluslararası alanlarda Malatya mıza daha büyük ödüller getirmeye devam edeceğiz.
Bu anlamlı ödülü, yatırımcımız olan Malatya Girişim Grubu Yönetim Kurulu ve Mövenpick Hotel Malatya ailesi adına alıyorum.

İnternet üzerinden gerçekleşen oylama ile QM Awards bu yıl bir rekora daha imza attı. Oylama sayfasını bu yıl “100 Bin 254” kişi ziyaret etti

“Turizmin Enleri” Ödüllerine Kavuştu

Geceye, Antalya bürokrasi ve iş dünyasının önde gelenleri, Turizm Sivil Toplum Örgüt Başkanları, Turizm Yatırımcıları, Türkiye’nin dört bir yanında gelen turizm profesyonelleri büyük ilgi gösterdi.AKTOB-Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği- TÜRSAB Türkiye Seyahat Acentaları Birliği, Antalya İl Kültür Müdürlüğü, ATSO (Antalya Ticaret ve Sanayi Odası birlikte ödül takdiminde bulundu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın