18.07.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

Saçlarda kum sıcaklığı etkisi…

Saçlarda kum sıcaklığı etkisi…

Bu yazın saç modasına toprak tonlarda ışıltılı renkler ve dağınık örgüler damga vuracak…

Bu yaz, doğallığın ön planda olduğu örgüler, dağınık toplanmış saçlar, toprak renkleri ve ışıltılı kahveler ile yapılı olduğu göze çarpmayan ve  çok daha çekici bir hava veren dağınık saçlar dikkat çekecek.

Mos Nişantaşı’nın Saç Tasarım Uzamanı Erkan Uzelli, Bu yılın saç modelleri ve renkleri hakkında önemli bilgiler verdi. . Tamamen kişiye özel çalıştıklarını ifade eden Uzelli; ‘Bu yıl kum sıcaklığında renkler göreceğiz. Çikolata kahveler, tarçın renkleri, bakırlar, koyu saçın içerisine kattığımız bal renkleri, ombreler ile kum sıcaklığını saçlarda göreceğimiz bir yaz bizi bekliyor” . 

Yaz geldiğinde örgüler olmazsa olmaz diyen Erkan Uzelli, dağınık ve fresh görünümlü saçların kadınları her zaman daha çekici gösterdiğini, özellikle yaz akşamları plaj davetlerinde; salaş ve aralarında örgüler ile toplanmış saçların bu yazın trendi olduğunu belirtti. 

“Özellike uzun saçlı bayanlar kaliteli yaza uygun bakım üreülerini mutlaka kullanmalı. Suyu çağrıştıran bakım ürünleri ile birlikte hareketlendirilen iri dalgalı saçlar tercih edilmeli.”

“ Cildimize Baktığımız Gibi Saçımıza da Bakmalıyız “

Saç bakımının önemine ayrıca  dikkat çeken Erkan Uzelli, Türk halkının saç bakımı konusunda gün geçtikçe bilinçlendiğini, Yaz ile birlikte deniz, kum, güneş ve havuz derken daha kolay yıpranan saçları için ürün çeimi ve araştırmaya önem verir hale geldiğimizi söyledi.  Uzelli; “Nasıl cildimizi güneşten koruyorsak, kişiyi gösteren ve önemli bir aksesuarımız olan saçlarımızı da güneşten korumak zorundayız. 

O yüzden güneş öncesi ve sonrası güneş şampuanı, denizden çıkıldığında hala saç şeklini koruyan ürünler kullanılmalı “ Şeklinde tavsiyelerde bulundu.

Leyditurk.com

KAYNAK : http://leyditurk.com/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın