22.02.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

Türk Yerel Hizmet Sen’e üyeleri, yatırım ve hizmetlerini yerinde ziyaret etti

Türk Yerel Hizmet Sen’e üyeleri,  yatırım ve hizmetlerini yerinde ziyaret etti

Türk Yerel Hizmet Sen’e bağlı sendika üyeleri, Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin yatırım ve hizmetlerini yerinde ziyaret ederek, yapılan hizmetler hakkında bilgi aldı. Recep Tayyip Erdoğan Dünya Kayısı Ticaret Merkezi, Orduzu Spor Kompleksi ve Yüzüncü Yıl Parkı gibi önemli tesisleri ziyaret eden sendika üyelerine, Büyükşehir Belediyesi yetkilileri tarafından projelerle ilgili detaylı bilgiler verildi.

Türk Yerel Hizmet Sen Malatya Şube Başkanı Hüseyin Doğan, yapılan hizmetlerin Malatya için önemli ve gerekliliğine vurgu yaparak, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ve emeği geçen herkese teşekkür etti. Doğan, Malatya’nın gelişmesine katkı sağlayacak bu büyük hizmetlerin başarılı bir şekilde hayata geçirilmesinden dolayı Başkan Gürkan’a başarılar diledi.

Diğer bir sendika üyesi olan Ömer Süslü ise, faaliyete geçirilen hizmetlerin Türkiye’nin 100. yılına yakışan nitelikte olduğunu belirterek, Belediyenin yapmış olduğu hizmetleri gezerek gördüklerini ve Malatya’nın bu tür tesislere ihtiyacı olduğunu dile getirdi. Süslü, Başkan Gürkan ve emeği geçenlere teşekkür ederek, 100. yıl için yakışır bir şekilde hizmetlerin sunulduğunu ifade etti.

Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin projeleri ve hizmetleri, sendika üyeleri tarafından da olumlu bir şekilde karşılanmış ve 100. yılına yakışır nitelikte olduğu belirtilmiştir. Bu tür yatırımların Malatya’nın gelişimi ve modernizasyonu için önemli olduğu vurgulanmıştır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın