20.07.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

Malatya’da Zabıta Dilenciler Konusunda Uyardı

Malatya’da Zabıta  Dilenciler Konusunda Uyardı

Büyükşehir Zabıta denetimleri aralıksız devam ediyor

VATANDAŞLARIN DİNİ VE VİCDANİ DUYGULARINI İSTİSMAR EDENLERE İTİBAR ETMEYİN

Malatya Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı tarafından, vatandaşlarımızın daha sağlıklı, güvenli ve hijyenik gıda tüketmeleri; şehir merkezinde trafik akışı bakımından daha rahat hareket edebilmeleri amacıyla denetimlere aralıksız devam ediliyor.

Zabıta Dairesi Başkanlığı Zabıta Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, geçtiğimiz Ramazan Ayı ve Bayramı nedeniyle de rutin denetimlere ilave olarak bir dizi tedbirler daha alarak vatandaşların huzur ve güven içerisinde alış veriş yapmalarını, ziyaretlerini gerçekleştirmelerini sağladı.

Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı tarafından verilen bilgilere göre, Zabıta Daire Başkanlığına bağlı motorize, yaya, mobil ve resmi ekipler tarafından denetimlere devam edileceği, kurallara uymayanlar hakkında yasal işlemlerin yapılacağı bildirildi.

Öte yandan dilenciler ile ilgili denetimlerin de aralıksız sürdürüldüğü ve yakalanan dilenciler hakkında yasal işlem yapılmakla birlikte; insanların dini ve vicdani duygularını istismar edenlere karşı vatandaşların da daha duyarlı olmaları istendi.

zabita_denetimi_temmuz

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın