29.02.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

Künyemiz

beydagihaberajansi.com

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Turgay Simavi

turgay@beydagihaberajansi.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Turgay Simavi
turgay@beydagihaberajansi.com

Haber Editörleri / News Editors
Egemen Çamlıbel

egemen@beydagihaberajansi.com

Reklam / Advertise
 reklam@beydagihaberajansi.com

Dedicated Server

 www.yoncu.com

Yazılım / Software
WordPress

İletişim / Contact
Whatsapp – Telegram : 05426954654

YASAL UYARI: © Copyright 2010 – 2020  (beydagihaberajansi.com) tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş
paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde beydagihaberajansi.com’a aittir. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.

GİZLİLİK İLKELERİ
Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. beydagihaberajansi.com web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

beydagihaberajansi.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili beydagihaberajansi.com herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on (beydagihaberajansi.com. This information derived from the registration and comments will be used for the
informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on (beydagihaberajansi.com) are opened on a new page. (beydagihaberajansi.com) does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us
from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.

Haber Sitemiz İletişim Özgürlüğünü, Halkın Gerçekleri Öğrenme Hakkı‘nın bir aracı saymayı ilke edinmiştir.