22.02.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

Başkan Güder’in eğitim konusundaki özverili çalışmaları, gençlerin eğitimine verdiği destek dikkat çekiyor.

Başkan Güder’in eğitim konusundaki özverili çalışmaları, gençlerin eğitimine verdiği destek dikkat çekiyor.

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’in eğitim konusundaki özverili çalışmaları, gençlerin eğitimine verdiği destek ve öğrencilere yönelik duyduğu ilgi ile dikkat çekiyor. Güder, İnönü Ortaokulu’nda düzenlenen bir programa katılarak ortaokul öğrencilerine LGS (Liselere Geçiş Sistemi) sınavına hazırlık seti hediye etti.

Öğrencilere verilen eğitim setleri, sınav sürecinde kendilerine destek olacak kaynakları içeriyor. Setlerde yer alan soru bankaları ve ders tekrarlarının gençlere sınav sürecinde yardımcı olması hedefleniyor. Başkan Güder, öğrencilerle bire bir sohbet ederek çalışmalarında başarılar diledi ve onlara çalışma konusunda tavsiyelerde bulundu.

Güder, gençlerin eğitimine verdiği önemi vurgulayarak, onların geleceğin teminatı olduğunu belirtti. Gençlere her konuda destek olmaya çalıştıklarını ifade eden Başkan Güder, eğitim alanında yapılan yatırımlar ve gençlik merkezleriyle gençlere sağladıkları imkanlardan bahsetti.

Özellikle LGS’ye hazırlanan öğrencilere yönelik hazırlanan eğitim setlerinin eksiklikleri gidermeye yönelik olduğunu vurgulayan Güder, gençlerin eğitimlerine destek olmayı ve onların bilgiye ulaşmalarını sağlamayı kendileri için önemli bir hedef olarak belirtti.

Başkan Güder’in gençlere verdiği destek ve duyduğu ilgi, eğitim ve gençlik konularına verdiği önemi gözler önüne seriyor. Kendisinin bu tür projelerle gençlerin eğitimine verdiği değer, ilçenin geleceği için umut verici bir adım olarak görülüyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın