17.06.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

Battalgazi Belediyesi, 1,5 yıllık zaman zarfı içinde 60 kilometre yeni imar yolu açtı

Battalgazi Belediyesi, 1,5 yıllık zaman zarfı içinde 60 kilometre yeni imar yolu açtı

BATTALGAZİ BELEDİYESİ 60 KİLOMETRE YENİ İMAR YOLU AÇTI

Battalgazi Belediyesi, 1,5 yıllık zaman zarfı içinde 60 kilometre yeni imar yolları açarak, yol çalışmaları kapsamında 150 milyonluk dev yatırımı ilçe ile buluşturdu. Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Bizler bu makamlarda vatandaşlarımıza hizmet için varız” dedi.

21. Yüzyıl Battalgazi’sine yakışmayan görüntüleri ortadan kaldırmak, vatandaşların daha rahat ve konforlu ulaşım sağlaması için sorumluluğunda bulunan yol ağlarında yol yapım ve onarım çalışmalarını aralıksız devam ettiren Battalgazi Belediyesi, 150 milyonluk rekor bir yatırımı ilçe ile buluşturdu. Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’in ‘2023 yılında Battalgazi’de asfaltsız yol kalmayacak’ talimatıyla Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, 1,5 yıllık zaman zarfı içinde 60 kilometre yeni imar yolları açtı. Yol çalışmaları kapsamında 150 milyonluk dev yatırımı ilçe ile buluşturan Battalgazi Belediyesi’nin sahadaki bu örnek çalışması, ilçedeki vatandaşlardan da büyük takdir topladı.

60 KİLOMETRE YENİ İMAR YOLU AÇILDI

Ulaşım konforunu artıran hizmetlere ayrı bir önem veren ekipler, ilçe genelinde yol yapım ve asfaltlama çalışmalarını kapsamında sathi kaplama veya kısmi kaplama (yama), sıcak asfalt, onarım, yeni imar yolları açma ve kaldırım çalışmalarını sürdürürken, ilçe genelinde bugüne kadar toplam 103 kilometre sıcak asfalt, 180 kilometre sathi kaplama, 60 kilometre yeni imar yollarının açarak, ilçedeki vatandaşların hizmetine sunuldu.

BAŞKAN GÜDER: “BİZİM TEK AMACIMIZ VATANDAŞA HİZMET ETMEK”

Battalgazi Belediyesi olarak tek amaçlarının vatandaşa hizmet olduğunun altını çizen Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Bizler bu makamlarda vatandaşlarımıza hizmet için varız. Hizmetlerimizde dur durak bilmeden, yolumuza inşallah devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamanın gururunu yaşıyoruz. Vatandaşlarımızla sohbet ederken yapılan hizmetlerden dolayı mutluluklarını dile getirdiklerinde, bizlerde onlardan daha mutlu oluyoruz. Bizler vatandaşlarımıza hizmetkar olmak için bu göreve talip olduk. Bizler Battalgazi Belediyesi olarak hizmete yürümüyor, koşuyoruz. Tüm personellerimiz Battalgazi için gecesini gündüzüne katıyor. Hizmet aşkıyla Battalgazi’ye hizmet ediyor olmanın bizlere yaşattığı mutluluk ifade edilmeyecek kadar büyük. Tüm mesai arkadaşlarıma gösterdikleri özverili çalışmadan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın