22.02.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

Battalgazi Belediyesi, Temizliğiyle Malatya’nın Öncüsü

Battalgazi Belediyesi, Temizliğiyle Malatya’nın Öncüsü

Battalgazi Belediyesi, ilçenin temizliği için sabahın erken saatlerinde çalışmalarını sürdürüyor. Gündüz nüfusu 500 bine ulaşan Battalgazi’de, sahadaki 427 temizlik personeli, toplam 419 bin çöp toplama ve 2 milyon litre sulama suyu ile temizlik işleme tesisine gönderme işlemini gerçekleştirdi.

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, ilçenin temizliği için her türlü çalışmayı yaptıklarını belirterek, “Battalgazi’yi, Malatya’nın en temiz ilçesi haline getirmek için çalışıyoruz. Bu amaçla, temizlik personelimizin sayısını artırdık. Ayrıca, temizlik araç ve gereçlerimizi yenileyerek, ilçemizin her köşesini daha temiz tutmaya çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın da bu konuda duyarlı olmasını istiyoruz. Çöplerini çöp kutularına atarak, temizliğin sürdürülebilir olmasına katkıda bulunabilirler” dedi.

Battalgazi’de yapılan temizlik çalışmaları, ilçe sakinleri tarafından da takdirle karşılanıyor. Vatandaşlar, Battalgazi Belediyesi’nin temizlik çalışmalarından memnun olduklarını ifade ediyorlar.

Temizlik, hepimizin sorumluluğunda

Temizlik, sadece belediyelerin değil, tüm vatandaşların sorumluluğunda olan bir konudur. Vatandaşlarımızın çöplerini çöp kutularına atmaları, çevreyi kirletmemeleri, temizlik görevlilerimize yardımcı olmaları, temiz bir çevrenin korunmasına katkı sağlayacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın