21.05.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

Bayan Kamçı , İhtiyaç Sahibi Aileleri Ziyaret Ediyor

Bayan Kamçı , İhtiyaç Sahibi Aileleri Ziyaret Ediyor
Vali Kamçı’nın eşi Ayşe Kamçı, Yeşilyurt ilçesinde ikamet eden ihtiyaç sahibi aileleri ziyaretlerine devam ederek, ailelerin sorunlarını dinleyip ihtiyaçlarının karşılanması için girişimlerde bulundu.
Hafta içerisinde Yeşilyurt ilçesinde ikamet eden ve eşinden ayrı olarak çocukları ile birlikte yaşayan kadınlar ile ihtiyaç sahibi aileleri, Yeşilyurt Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdiresi Sevgi Şahin ile birlikte ziyaret eden Bayan Kamçı, vakıf aracılığı ile bazı ailelere ayni yardımda bulundu. Kadınları ve çocuklarını evlerinde ziyaret eden ve onlara misafir olan Ayşe Kamçı, ailelerin ihtiyaç ve sorunlarını da dinleyerek ihtiyaç ve sorunlarının giderilmesi ve onların taleplerinin çözüme kavuşturulması amacıyla Vakıf Müdiresi Şahin ile de görüştü. 3 eve misafir olan Bayan Kamçı, ziyaret sırasında ailelere gıda paketi hediye etti. Çocuklarla da yakından ilgilenen ve onlarla sohbet ederek ailelerinin ihtiyaçlarının karşılanacağını belirtip kendilerinin de derslerine iyi çalışarak üzerilerine düşen görevi yerine getirmelerini istedi
Bayan Kamçı’nın ziyaretleri sonucunda ailelerinin eşya taleplerinin karşılanması için oluşturulacak komisyon kararları doğrultusunda talepleri karşılanacak.

Aile ziyaretleri sonrası Bayan Kamçı, Aile ve Sosyal İl Müdür Yardımcısı Cevdet Tatar ile birlikte Turgut Özal Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi’nin sınıflarını ziyaret ederek öğrencilerle sohbet edip yaptıkları çalışmaları inceledi. Eğitim Merkezi İdarecileri ve Öğretmenlerden de merkezde yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın