17.06.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

Çukurdere Mahallesi Muhtarı Mehmet Fatih Gönültaş Muhtarlığın Tanımını Değiştirdi

Çukurdere Mahallesi  Muhtarı Mehmet Fatih Gönültaş Muhtarlığın Tanımını Değiştirdi

Gönültaş , Muhtarlığın Tanımını Değiştirdi.

31 Mart yerel seçimlerin de Genç Muhtar Adayları Platformunu kurarak, gerek yerel gerekse ulusal basında isminde çok söz ettiren Çukurdere Mahalle Muhtarı Mehmet Fatih Gönültaş, 1 Nisan itibariyle çalışmalarına start verdi.

Göreve gelir gelmez Mahallenin asfalt sorununa el atan sonrasında, Çocuk Parklarının güvenliği için gerekli çalışmaları yapan , yanmayan 1 tek sokak lambası bırakmayan Genç muhtar gecenin bir yarısı gece bekçileriyle birlikte sokakları geziyor.

Anneler Gününde Mahallede ki başta şehit anaları olmak üzere mahallesinde ki yaşlıları ziyaret eden GÖNÜLTAŞ.

Ramazan ayının gelmesiyle mahallesinde ki ihtiyaç sahibi aileleri tespit ederek çevresinde aldığı desteklerle yüzlerce aileye gıda yardımı yapan ve gecenin bir yarısında sırtında çuvallar dolaşan Mahalle esnafının bir araya gelmesi için toplu iftar yemeği veren Fatih muhtar taraflı tarafsız herkesin gönlüne taht kurmayı başardı Kadir gecesinde caminin önünde lokma ve lokum ikramı yaparak bir ilki gerçekleştirdi.

Derneklerin cemaatlerin tekelinde olan zekat ve fitreyi hayır sahipleriyle muhtaç ailelere ulaştıran muhtarımıza başarılarının devamını dileriz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın