26.05.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

Erenli Mahallesi Genel Temizlik Çalışması Yapıldı

Erenli Mahallesi Genel Temizlik Çalışması Yapıldı

Battalgazi Belediyesi tarafından Erenli Mahallesi’nde genel temizlik çalışması yapıldı. Bu kapsamda çöp konteynırlarının yıkanmasının yanı sıra mahalle mezarlığı, yol güzergahları ve mahalle camiinin temizliği gerçekleştirildi.

Türkiye standartlarının üzerinde temizlik hizmeti veren Battalgazi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, baharın gelmesi ile birlikte mahallelerde genel bir temizlik çalışması başlattı. İlk olarak Erenli mahallesinde gerçekleştirilen temizlik çalışması kapsamında 5 km’lik yol güzergahı, mahalle mezarlığı ve mahalle camiinin temizliğinin yanı sıra mahallede bulunan çöp konteynırları yıkandı. Battalgazi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Ali Aydoğan, yapılan temizlik çalışmaları hakkında bilgiler vererek, “Mahallelerde toplu çalışma, cami temizliği ve konteynır yıkama çalışmalarına başladık. Bu çalışmalara ilk defa Erenli bölgesinde başladık. Bu çalışmalarımız diğer kenar mahallelerde devam edeceğiz” dedi.

Erenli Mahalle Muhtarı Nuri Bal ise, “Battalgazi Belediyemizden Allah razı olsun. Mahallemize gelerek gerekli temizlik çalışmalarını yaptılar. Konteynırlar temizlendi. Cami temizliği yapıldı. Bu çalışmalarından dolayı Başta Battalgazi Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan ve ekibine teşekkürler ediyorum. Yollarımızda da gerekli çalışmalar yapıldı. Ara sokak temizliği yapıldı. Temizlik ekipleri gerçekten mahallemizin temizliği noktasında gerekli çalışmaları yaptı. Emeği geçenlere tekrar teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Erenli Mahallesi sakini Cemal Aslan’da, “Belediye ekiplerimiz güzel bir çalışma yaptı. Mezarlık ve cami temizliği yapıldı. Yollar temizlendi, konteynırlar yıkandı. Camilerimizin temizliği yapıldı. Mahallemiz bu temizliği daha önce hiç görmedi. Belediyemizin çalışmalarından oldukça memnunuz” ifadelerini kullandı. 

Erenli Camii cemaatinden Osman Avcu, Hacı Osman Çaylan ve Hasan İlgün’de, Battalgazi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından camilerinin temizlenmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yapılan hizmetten dolayı Başkan Gürkan ve ekibine teşekkür ettiler.

temizlik_battalgazi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın