17.06.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

İş İnsanı Erol Ağca “Senyor Gardin Hotel” İle Turizme Atıldı

İş İnsanı Erol Ağca “Senyor Gardin Hotel” İle Turizme Atıldı

Malatya’lıların İstanbuldaki Evi “Senyor Gardin Hotel” Açıldı

Malatya’lı İş İnsanı ve Yeni Malatyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Erol Ağca Turizm Sektörüne Senyor Gardin Hotel İle Adım Attı.Malatya’nın başarılı İş İnsanlarından Erol Ağca  Tekstil sektöründen sonra Turizmede el attı.

İstanbul Fatih Kumkapı Sahilinde Senyor Gardin Hotel ismi ile yeni bir otel açan Yeni Malatyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Erol Ağca burası Malatya’lıların İstanbuldaki Evi dedi.

Bizler İstanbul’da İş hyatını sürdürmemize rağmen her zaman Malatya’mıza ve memleketimize hizmet etmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. İş yoğunluğumuzdan fırsat buldukça ve Yeni Malatyaspor’un evinde oynadığı maçlara geldiğimiz zaman  Malatya’mızı ve köyümüzü ziyaret edip  slayı rahim yapma fırsatı buluyoruz.  Biz her ne kadar İstanbul’da yaşasakta memleketimizde bulduğumuz sıcaklığı , sevgiyi ve muhabbeti ancak İstanbul’da bir araya geldiğimiz hemşehrilerimizle gidermeye çalışıyoruz. İşte bizde açtığımız yeni otelimizle ( Senyor Gardin Hotel  ) tüm hermşehrilerimizi burada bir arada görmek memleket hasretini en azından da yaşamamları için kendi evlerine bekliyoruz dedi.

İş İnsanı Erol Ağca , İstanbul Fatih Kumkapı Saraç İshak Mah. Tulumba Çıkmazı , Sok.No 7/1 adresinde açtığımız otel bizim değil tüm hemşehrilerimizin oteli ve evidir. İstanbul’a yolu düşen tüm hemşehrilerimiz Otelimizde misafir etmek ağırlamak bizleri oldukça menmun edecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın