26.05.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

Kadınların erkeklerde itici bulduğu özellikler

Kadınların erkeklerde itici bulduğu özellikler

Kadınların erkeklerde sevmediği özellikleri biliyor musunuz?

Toka mı kullanıyorsunuz?

Kusura bakmayın ama bir Johnny Depp değilseniz at kuyruğu hiç de seksi görünen bir şey değil.

Fazla mı ışıltılısınız?

Işıltı kadınlara has bir şeydir. Işıltı feminendir. Bu nedenle erkeklerin taktığı takıların fazla gösterişli olması kadınların onlardan uzaklaşmasına neden olur.

Göğüs kılları tamam da, sırt?

Neredeyse kadınların tümü erkeklerin göğüs kıllarını, maskülen göründüğünden çok seksi bulur fakat bunun sırtınız için de aynı olduğunu düşünmeyin. Kadınlar nasıl partnerlerinin karşısında, kötü bir görüntü ile karşılaşmaması için saatlerce eziyet çekiyorlarsa, baylar sizde kadınların bu görüşünü dikkate alın.

Saçlarınız gölgeli mi?

Erkeklerdeki bu saç modası geçeli çok yıl oldu. Kusura bakmayın ama artık bu saç modeli rezalet kelimesi ile eş anlamlı.

Hijyene dikkat!

Bu kategoride erkeklerin dikkat etmesi gerekenler arasında; kötü nefes kokusu, sarı diş ve diş arasındaki çöpler var. Eğer bir kadınla yakınlaşmaya çalışıyorsanız ve bu ana kadar hiç başarılı olamadıysanız, ağız temizliğinizi tekrar gözden geçirmenizde fayda var.

Parfümü dozunda kullanın!

Bir erkeğin nasıl koktuğu kadınlar için çok önemlidir. Adeta sizi hatırladıklarında ilk akıllarına gelen nasıl koktuğunuz olur. Fakat bu işi çok abartmamanızda fayda var. Aksi takdirde değil gözünüze kestirdiğiniz kadın, kimse yanınızda durmak istemez.

Sakallara dikkat!

Kadınlar yüzünüzdeki sakalları çok sevmediklerini söyleseler de, birçok kadın kirli sakalı çok çekici bulur. Yalnız kirli dediysek, yüzünüzün neredeyse tümünü kaplayan, pis bir görüntü veren sakallardan bahsetmiyoruz. Sakallarınızın ölçüsüne dikkat edin.

Slip mayo mu kaldı?

Tüm vücut hatlarınızı ortaya koyan, özellikle de havuza girip çıktıktan sonra vücudunuza iyice yapışan slipler hiç kimseye çekici gelmez. İçeridekini olduğu gibi sergilerseniz, işin büyüsü nerede.

Şortlar, şortlar, şortlar…

Kadınlar erkeksi bacakları çok çekici bulurlar fakat aynı zamanda bunu ne kadar sergilediğiniz çok önemli. Beyler, hava ne kadar sıcak olursa olsun, kısa şortlardan uzak duralım.

Aman evden çıkmadan üzerinizi tekrar kontrol edin!

Hardal, bira, şarap, fondöten ve bunun gibi bir çok nedeni açıklanamayan leke inanın çok itici duruyor. Kadınların uzmanlık alanı olduğundan bu tür yanlışlar anında gözüne çarpacaktır.  

HT Hayat

KAYNAK : http://leyditurk.com/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın