14.06.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

KAPLAN 44 Taraftarlar Derneği, Adil Gevrek’e sözlü saldırıyı Kınadı

KAPLAN 44 Taraftarlar Derneği, Adil Gevrek’e sözlü  saldırıyı Kınadı

KAPLAN 44 Taraftarlar Derneği Başkanı Ahmet Kapusuz Yeni Malatyaspor, Alanyaspor karşılaşması sonrasında yaşanan provakasyon kokan talihsiz olaya karşı bir açıklama yaparak “Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek’in sonuna kadar yanındayız,Yeni Malatyaspor sahipsiz değildir” dedi.

Başkan Kapusuz açıklamasında şu görüşlere yer verdi.Yeni Malatyaspor Alanyaspor karşılaşması sonrasında herkesin ortak paydası olan Yeni Malatyaspor’un yanında olması gerekirken yaşanan gerginlik maalesef Malatya’ya ve Malatyamıza yakışmamıştır.

Özellikle devlet terbiyesi almış Malatya’nın en önemli kurumlarından birinde Genel Müdürlük yapmış hatta Belediye Başkanlığı için girişimlerde bulunmuş bir zatın maç sonucu maçı hiç izlememiş gibi Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek’e sözlü olarak yapmış oldu saldırıyı KAPLAN 44 Taraftarlar Derneği olarak kınıyor, Başkanımızın yanında olduğumuzu haykırarak dile getiriyoruz.

Bir Spor programcısının işi maç bitiminde Teknik adamların basın toplantısına katılmak ve orada gerekiyorsa maçın gidişatına ilişkin sorular sormaktır. Spor Programcısının işi provokasyon yapmak değildir, son dönemlerde malum kanalın Malatyanın büyük kurumlarından birinden Genel Müdürlük yapmış ardından Belediye Başkanlığı  yapmış isim tarafından alınması yine aynı kurumda halef selef ilişkisinden çıkarak , selefin yaptığı kışkırtmalara malum kanalın spor programcısının gözü önünde yaşanması akıllara soru işaretleri getirmektedir.Seçimle gelen insanlar seçimle gider diyor. Yaşanan tatsız olayların Malatyamıza ve Malatyasporumuza sıkıntı yaşatmamasını umuyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın