Malatya’da PKK/KCK Terör Örgütü Propagandası Yapan 3 Şahıs Yakalandı
![Malatya’da PKK/KCK Terör Örgütü Propagandası Yapan 3 Şahıs Yakalandı](https://beydagihaberajansi.com/wp-content/uploads/2021/02/WhatsApp-Image-2021-02-17-at-15.00.26-2.jpg)
Malatya İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Arguvan ve Yazıhan ilçelerinde yapılan istihbarı çalışmalar kapsamında sosyal medya üzerinden PKK/KCK ve Aşırı Sol Terör Örgütlerinin propagandası yaptığı tespit edilen 3 şahsa yönelik , 17 Şubat 2021 günü saat 08:00’dan itibaren eş zamanlı operasyon icra edilmiştir.Yapılan aramalarda ;
29 adet örgütsel içerik yayın ve döküman
3 adet cep telefonu ele geçirilmiştir.
Şüpheli şahıslar gözaltına alınmış, adli işlemlerine davam etmektedir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ