13.07.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

MALATYALI GAZETECİLER KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

MALATYALI GAZETECİLER KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ
Yeni bir yönetimle yola devam eden Malatya Gazeteciler Cemiyeti 7 Haziran Cumartesi günü saat 9.30’ da Beş konaklar Aile Çay Bahçesinde yönetim ve üyelerle bir araya gelerek bir kahvaltı programı düzenledi. Kahvaltıya MGC Başkanı Haydar Karaduman, Sonsöz Gazetesi imtiyaz sahibi Ali Er, Malatya olay gazetesi sahibi Gazeteci Ali Aladağ, Sonsöz gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Vahap Güner, ve gazeteciler katıldı.
Kahvaltı sonrası konuşma yapan Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman, kahvaltı programına teşrif eden basın mensuplarına teşekkür ederek, “ Cemiyetimiz bu tarz programlarını sıklaştıracak, bilindiği üzere Gazetecilik stresli bir meslek ve arkadaşlarımız çok yoğun bir tempoyla çalışarak görevlerini ifa ediyorlar. Bizler Malatya Gazeteciler Cemiyeti olarak bu arkadaşlarımızın bir nebze olsun stres atmalarını ve dinlenmelerini sağlamak adına en yakın zaman bir Karadeniz turu düzenlemeyi planlıyoruz, burada bunun da bilgisini siz değerli arkadaşlarımla paylaşmak istedim” dedi. 

BEŞ KONAKLAR AİLE ÇAY BAHÇESİ…
Malatya’da ilk aile çay bahçesini çalıştıran Abuzer Kapusuz kızı Arzu Kapusuz Oltuluoğlu ile Beş Konaklar Aile Çay Bahçesinde sabah gazetecileri ağırladı.
Abuzer Kapusuz Malatya’da yeni bir dizayn ile Beş Konaklar Aile Çay Bahçesini düzenleyip halkın hizmetine açtıklarını ifade edip “Malatyalı gazetecileri ağırlamaktan onur duyduk.
Malatya’ya gece-gündüz hizmet eden tüm gazeteci arkadaşlarımı cani gönülden kutluyorum”dedi.
HABER: ALİ ALADAĞ – www.malatyaolay.com
FOTOGRAF: TURGAY SİMAVİ – www.malatyabeydagi.com

http://www.malatyabeydagi.com/haber/2173/malatyali-gazeteciler-kahvaltida-bir-araya-geldi.html
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın