22.04.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

ÖZTAŞ:MERKEZ’DE HUZUR VE BARIŞ VAR

ÖZTAŞ:MERKEZ’DE HUZUR VE BARIŞ VAR
Merkez Partisi Malatya İl Başkanı Ali İhsan Öztaş iddialı konuştu.
“ MERKEZ’DE BULUŞALIM ”
“ Vatan hainlerinden başka herkese kapımız açıktır ” ifadesiyle dikkatleri üzerine çekenMerkez Partisi kuruluşunun 4. Ayında, Türkiye genelinde 70 ilde örgütlenmesi gerçekleştirmesi siyaset çevresinde geniş yankı buldu. Prof. Abdurrahim Karslı öncüğünde başlayan hareketin 2015 Genel seçimlerinde sürpriz yapıp yapmayacağı da şimdiden merak konusu oldu.
MALATYA VE 6 İLÇE ÖRGÜTLENMEYİ TAMAMLADIK
Merkez Partisi Malatya İl Başkanı Ali İhsan Öztaş’la yaptığımız görüşmede, Merkez Partisinin Malatya ile ilgili çalışmaları hakkında bilgiler aldık. Malatya ve 6 ilçede süratle teşkilatlanmasını tamamlayan Merkez Partisi önümüzde ki günlerde kalan ilçelerde teşkilatlanmasını tamamlayarak, haziran ayında yapılacak seçimler de iktidar partisi olacakmış gibi hazırlanması ise dikkat çekti.
İLLA’DA VATANIMIZ DİYORUZ
Türkiye siyasetinde İktidar ve muhalefet partisinin izlediği politik tutumun ülke insanlarını huzursuz ettiği gibi Misak’ı Milli sınırını da tehdit eder bir duruma geldiğinin altını çizen İl Başkanı Öztaş, “ Biz, merkez Partisi olarak İlla’da vatanımız diyoruz. Vatan topraklarının bütünlüğü için farklı görüşleri birlik ve beraberliğe davet ediyoruz. Başta Genel Başkanımız olmak üzere Merkez partisinin kuruluşuna emek veren yöneticilerimizin büyük bölümü sıfır km siyasetçi olarak tabir edilen bir kesim. Vatan ve millet kaygısıyla yola çıkan, yüreği dertli kişileriz. Makam ve mevki gelip geçicidir. Asıl olan vatan ve millettir. Bundan dolayı bizler, vatan ve millet sevgisi taşıyan herkesi Merkez Partisi çatısına davet ediyoruz. Her farklı siyasi görüşe kapımız sonuna kadar açıktır. Sadece vatan hainlerine kapımız kapalıdır. “ dedi.
MERKEZ’DE HUZUR VE BARIŞ VAR
Malatya’nın da iktidar ve muhalefet kavgasından oldukça etkilenmiş olmasından duyduğu üzüntüyü de belirten Öztaş, “ Merkez Partisi iktidarlığında huzur ve barışın tüm vatan sathında hakim olması gibi, Malatya’da huzur ve barış şehri olmasından kimse şüphe duymasın. Malatya tabela büyükşehir görüntüsünden çıkıp, asli hüviyetine ancak Merkez Partisi kadrolarıyla kavuşacaktır. Genç neslin, dürüst gençliğin bilgi ve merakıyla, Malatya, büyük medeniyetimizin en önemli eşiği olacaktır. Uzun zamandır merkezin dışına itilmiş olan şehrimizi yeniden merkeze çekmenin gayreti ve telaşıyla göreve talip olduklarını “ söyledi.
HERKESE EŞİT YAKINLIK EŞİT UZAK MESAFEDEYİZ
Herkese aynı yakınlık ve uzaklık ilkesiyle yola çıktıklarının altını çizen Merkez Partisi Malatya İl başkanı Öztaş “ Merkez Partisi içerisinde sağcılar var ve solcular da var. Bizler insanların ülkenin selameti için üretilen fikirleri merkezde yeniden iktibas ederek, milletin yeni yol haritasını halkın katılımıyla belirleyeceğiz. Bağımsız bir Türkiye olmadan fikirlerin ve ideolojilerin hiçbir önemi olmaz. Ailelerin yıkıldığı, gençlerin madde bağımlısı veya marka bağımlısı olan toplumların geleceğe sağlıklı koşması hiçbir zaman mümkün olmamıştır. Temiz toplum, temiz siyaseti merkez çatısı altında yeniden ihdas edeceğiz. Ve ben gazeteniz aracılığıyla Malatyalı hemşerilerimize hiçbir ön yargıya yer vermeden, partimizi ziyaret etmelerini arzu etmelerini ve Merkez’de buluşalım diyoruz“ dedi.
http://www.malatyabeydagi.com/haber/2722/oztasmerkezde-huzur-ve-baris-var.html

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın