VALİ KAMÇI MALATYA GAZETECİLER CEMİYETİNİ ZİYARET ETTİ
![VALİ KAMÇI MALATYA GAZETECİLER CEMİYETİNİ ZİYARET ETTİ](http://4.bp.blogspot.com/-KZOWy43zo1E/VImHoz_9hAI/AAAAAAAAJHY/adOtn7Llunk/s1600/10833635_10204833724219662_333088981_n.jpg)
Malatya Gazeteciler Cemiyetinin 25 yıl kuruluş yıldönümü nedeniyle, Cemiyeti ziyaret eden Kamçı MGC Başkanı Haydar Karadumanla bir sür sohbet eden Vali kamçı medya’nın önemini vurguladı.Hayırlı olsun temennilerinde bulunan Vali Kamçı , basın mnsuplarıyla bir süre sohbet edip fotoğraf çektirdi
Haber Fotoğraf : Ece GÖKÇEK
http://www.malatyabeydagi.com/haber/2705/vali-kamci-malatya-gazeteciler-cemiyetini.html
ZİYARETÇİ YORUMLARI
BİR YORUM YAZ