20.07.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

Veli Ağbaba Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olduğunu açıkladı

Veli Ağbaba Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olduğunu açıkladı

Atatürk’ün partisinde, İsmet İnönü ve Turgut Özal’ın memleketi Malatya’da;

Genel Başkanımız ve Parti Meclisimiz tarafından, her kesimden Malatyalının talebiyle Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak görevlendirildim. Bu görevi, 12 yıldan beri büyük bir onurla temsil ettiğim ilime borcumu ödemek için bir fırsat olarak değerlendiriyorum.

2011 yılından beri beni milletvekili seçerek sesimi soluğunuzu oldunuz. Yorulmadan, durmadan çalıştım. Hem parlamentoda hem de kamuoyunda Malatya’yı hep gündemde tuttum, Malatyam için gece gündüz çalıştım.

Büyük yıkımın yaşandığı ilimize depremin ilk gününden itibaren sahip çıktım. Tüm belediyelerimizin imkanlarının Malatya’ya gelmesini sağladım. Bundan sonra da depremde yok olan, aşkla bağlı olduğum memleketimi ayağa kaldırmak için gece gündüz çalışacağım. Tüm belediyelerimizin her türlü imkanını Malatya’ya getireceğim.

Doğduğum, büyüdüğüm, doyduğum, ekmeğini yediğim Malatya’yı, hak ettiği günlere kavuşturmak için bir yola çıkıyorum. Bu yolda tüm Malatyalılarla birlikte yürümek istiyorum. Aşkla bağlı olduğum memleketime borcumu ödemek için Malatya için varım, burdayım.

Yarından itibaren Malatya’nın yeniden ayağa kaldırılması, depremin yaralarının sarılması, insani, ekonomik ve kültürel açıdan yeniden inşa edilmesi için:

  • Malatya’nın tüm bileşenleri ve aktörleriyle birlikte elele vererek
  • Canla başla çalışacağım.

Herkes şuna inansın ki:

  • Güneş doğudan doğacak
  • Ve Malatya yeniden umudun kalesi olacak.

Mutlaka başaracağız! Mutlaka kazanacağız!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın