29.02.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım’dan Dünyaya Örnek Belediyecilik Sözü

Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım’dan Dünyaya Örnek Belediyecilik Sözü

Malatya, 12 Şubat 2024: Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, Melekbaba Mahallesi’nde düzenlenen bir toplantıda Malatyalılara hitap etti. Yıldırım, “Biz koltuklara oturmak için değil, milletimize hizmet etmek için göreve talibiz. Sadece Türkiye’de örnek bir belediye olmayacağız, dünyaya örnek belediye hizmetleri yapacağız.” dedi.

#Malatya #Belediye #Seçim #BilalYıldırım #YenidenRefahPartisi

  • Dünyaya örnek belediye hizmetleri: Yıldırım, Malatya’yı sadece Türkiye’de değil, dünyada da örnek gösterilen bir şehir haline getirmeyi amaçladığını söyledi.
  • Malatya’daki enkazı kaldırmak: Yıldırım, Malatya’da depremden kalan enkazı en kısa sürede kaldıracağını ve şehri yeniden inşa edeceğini vadetti.
  • Kalıcı konutlar: Yıldırım, depremzedelere en hızlı şekilde kalıcı konutlar sağlayacağını ve onları mağdur etmeyeceğini söyledi.
  • Değişim için kararlı: Yıldırım, Malatya halkının değişim için kararlı olduğunu ve Yeniden Refah Partisi’nin bu değişimi gerçekleştireceğini savundu.

Toplantıda Yıldırım’ın öne çıkan diğer sözleri:

  • “Birileri tarafından bu göreve gönderilmedik. Malatya’daki enkazı kaldırmak için, Malatya’yı depreme hazırlamak için, kalıcı konutları en hızlı şekilde insanımıza kavuşturmak için biz bu göreve talip olduk.”
  • “Malatyalılara hizmet etmek için yola çıktık. Milletvekilliği seçiminden sonra bir kenarda oturabilirdim. Ama bunun hesabı var. Cenab-ı Allah insanları alternatifsiz bırakmanın hesabını bize sorar diye biz bu göreve talip olduk.”
  • “Ankara’da coşkulu bir aday tanıtım programımız oldu. Türkiye’nin dört bir yanında insanlar akın akın Yeniden Refah Partisi’ne katılıyor. Bu durum Malatya’da da aynı şekilde.”
  • “Malatya için gece gündüz çalışacağız. Önce vatanımız, sonra şehrimiz Malatya, diyoruz.”
  • “Halkımız değişim için karar verdiğini söylüyor. Biz koltuklara oturmak için değil, milletimize hizmet etmek için göreve talibiz.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın