24.04.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

AK Partili Taşkın Konteyner Kenti Ziyaret Etti

AK Partili Taşkın Konteyner Kenti Ziyaret Etti

Battalgazi’de Halkla Buluşma:

AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Adayı Bayram Taşkın, 31 Mart yerel seçimlerinden sonra da halkla iç içe olmaya devam ediyor. Taşkın, bu kapsamda Battalgazi’de bulunan Bağcılar Konteyner Kenti’ni ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Vatandaşlarla Sohbet:

Taşkın, konteyner kentte tek tek konteynerleri gezerek vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşların talep ve isteklerini dinleyen Taşkın, kalıcı konutlarla ilgili çalışmaların hız kesmeden devam ettiğini söyledi.

Kalıcı Konutlar Hakkında Bilgilendirme:

Taşkın, kura çekiminde ev sahibi olamayan vatandaşlara da müjde verdi. Taşkın, konutlar tamamlandıkça teslimatların devam edeceğini ve kurası çıkmayanların da önümüzdeki kura çekimlerinde ev sahibi olabileceklerini ifade etti.

Çalışmalar Hakkında Detaylar:

Taşkın, Battalgazi’de toplamda 18 bin kalıcı konut için çalışmaların sürdüğünü aktardı. Taşkın, “Devletimizin gücü ve Cumhurbaşkanımızın kararlı duruşu sayesinde inşatlarımız hızla devam ediyor. İki üç ayda bir inşaatlar tamamlandıkça kura çekimleri devam edecek.” dedi.

Devlet-Millet Vurgusu:

Taşkın, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada devlet ve milletin el ele vererek Battalgazi’yi ayağa kaldıracağını vurguladı. Taşkın, “31 Mart seçimleri sonrasında da halkla iç içe olmayı sürdürerek, devlet millet el ele Battalgazi’yi ayağa kaldıracağız.” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın