22.04.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

Battalgazi Belediye Meclisi, Şubat ayı olağan toplantısında bir araya gelerek, toplam 5 gündem maddesini görüştü.

Battalgazi Belediye Meclisi, Şubat ayı olağan toplantısında bir araya gelerek, toplam 5 gündem maddesini görüştü.

BATTALGAZİ BELEDİYE MECLİSİ, ŞUBAT AYI OLAĞAN TOPLANTISI TAMAMLANDI

Battalgazi Belediye Meclisi, Şubat ayı olağan toplantısının 1.oturum 2.birleşiminde bir araya gelerek, toplam 5 gündem maddesini görüştü.

Battalgazi Belediye Meclisi, Şubat Ayı Olağan toplantısı gerçekleştirilen 2.birleşim ile tamamlandı. Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’in başkanlığında Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirilen toplantıda, ilk olarak 1.birleşimin karar özeti oy birliği ile kabul edildi. Toplam 5 gündem maddesinin görüşüldüğü 2.birleşim toplantısında, ağırlıklı olarak imar plan değişikliği ile ilgili gündem maddeleri görüşüldü. İmar plan değişikliği ile ilgili bazı maddeler mecliste kabul edilerek karara bağlanırken, bazı maddeler ise ilgili komisyonlara havale edildi.

Dilek ve temenniler kısmında söz alan AK Parti Meclis Üyesi Osman Şaşa, geçtiğimiz günlerde İsveç’in başkenti Stokholm’un Türkiye Büyükelçiliği önünde kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim’e karşı yapılan çirkin saldırıya karşı bir kınama konuşması gerçekleştirdi.

Battalgazi Belediye Meclisi, Mart ayı olağan toplantısını 1 Mart Çarşamba günü saat: 14.00’de Battalgazi Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın