13.07.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Malatya’ya Övgü

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Malatya’ya Övgü

CUMHURBAŞKANI SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’DAN BELEDİYECİLİK VURGUSU:
“BAY KEMAL MALATYA’YA BAKSIN”

AK Parti Grup Toplantısı’nda milletvekillerine hitap eden Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Belediyeciliği ile CHP Belediyeciliğini kıyaslayan videolar izletti. Belediyelerin zor dönemlerde ürettiği hizmetlerin altını çizen Erdoğan, Malatya Büyükşehir Belediyesi’ni örnek göstererek, “Bay Kemal şöyle yerinde gidip bir görsün Malatya’ya baksın. Baksın da belki bunları nasıl yapmışlar der” şeklinde konuştu. 

Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin son dönemlerdeki hizmet atağı, Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan övgüler aldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde AK Parti Grup Toplantısı’nda milletvekillerine hitaben bir konuşma gerçekleştirdi. Yaklaşık 1 saat süren konuşmada AK Parti ile CHP arasındaki Belediyecilik anlayışı kıyaslaması yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Malatya Büyükşehir Belediyesi’ni örnek göstererek çeşitli videolarla Türkiye’deki belediyelerin nereye geldiğini hatırlattı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmaları sırasında Malatya Büyükşehir Belediyesi’nden bahsetmesi ve kamuoyuna izlettirdiği videolarda, Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan hizmetlere yer vermesi Malatyalıların göğsünü kabarttı.

“MAZERETLERİN ARKASINA SIĞINMADAN HİZMET ÜRETTİLER”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elazığ depreminden sonra hemen bir yılı doldurmadık. Oradaki biten konutların teslim törenini yaptık. Yılsonuna kadar kalanını da yapıp teslim edeceğiz. Bay Kemal bu kadar kısa zamanda nasıl bitti diye gidip görsün. Malatya’yı gidip görsün. Görsün ki; belki nasıl da bunları yapmışlar der.” İfadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasına, “Şu salgın ortamında bir başarı hikâyesidir. Aynı şekilde belediyelerimiz hem hizmetlerine hem de yatırımlarına devam ettiler, farklarını belli ettiler. AK Parti; hizmet etmek, eser üretmek, yatırım yapmak, şehirlerini geliştirmek isteyen hiçbir belediyenin mazeretlerin arkasına sığınamayacağı yerel yönetimler sistemine sahiptir” dedi.

VİDEOLARDA MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HİZMETLERİNE YER VERİLDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan daha sonra AK Partili belediyelerin ürettiği benzersiz şehirlerin videolarını izlettirdi. 3 dakikalık videoda Malatya’daki parklar, yaşam alanları ve müzelerin yer alması dikkat çekti. Selahattin Gürkan başkanlığında son dönemlerde hizmet atağına geçen Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan övgüler alması Malatyalıları mutlu etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın