24.06.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

DEVA Partisi Hekimhan İlçe Hacı Bayram Çavuş’a Emanet.

DEVA Partisi Hekimhan İlçe Hacı Bayram Çavuş’a Emanet.

DEVA Partisi Hekimhan İlçe Kurucu Başkanı Hacı Bayram Çavuş Oldu.

Genel Başkanlığını Ali Babacan’ın Yaptığı DEVA Partisi Türkiye Geneli  Teşkilatlanmasına Ara Vermeden Sürdürüyor.

Malatya Deva Partisi kısa bir zaman önce Kurucu Başkan Onur Güneş’in İl Kongresi gerçekleştirmesiyle beraber ilçe teşkilatlanmalarınıda tamalamaya devam ediyor.

Deva Partisi Hekimhan İlçesi Kurucu Başkanı olarak Hacı Bayram Çavuş görevlendirildi.

Malatya’nın ve Hekimhan’ın sevilen simalarından olan Hekimhan Güzelyurt Baharlı Mahallesi Doğumlu olan Hacı Bayram Çavuş Hekimhan İlçe Kurucu Başkanlık Mazbatasını DEVA Partisi Malatya İl Başkanı Onur Güneş’in elinden aldı.

Hekimhan İlçesi Kurucu Başkanı  Hacı Bayram Çavuş , Genel Başkanımız Ali Babacan Türkiye’nin Ekenomisinin en güçlü olduğu dönemlerde Bakanlık yapmış başarılı bir siyasetçidir.Genel Başkanımız Türkiye’nin ve milletimizin umudu olarak yola çıkmıştır. Bizde bu kutlu yolda kendisine yol arkadaşı dava arkadaşı olarak yola çıktık. İnşallah çok kısa zamanda Türkiye’nin ve Malatya’nın umudu olan Parti olarak Türk siyasetinde yerimizi alacağız. Beni bu göreve layık gören başta DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve Ekbine , DEVA Partisi Kurucular Kurulunda yer alan Malatya’mızın çok sevilen kanaat önderlerinden olan Akademisyen Prof. Dr. İbrahim Gezer Hocama , DEVA Partisi Malatya İl Başkanım Onur Güneş ve Yönetim Kuruluna Çok teşekkür ediyorum. Allah’ın izni ile hep birlikte Hekimhan’ın , Malatya’nın ve Türkiye’nin umudu olarak Türk Siyasetine Damga vuracağız.

Başkan Hacı Bayram Çavuş , İnşallah en kısa zamanda Hekimhan İlçe Teşkilatımızı bir birinden kıymetli yol arkadaşlarımızla kuracağız. Hekimhan’ın sorunlarını , meselelerini çözüm bulması noktasında gündeme taşıyacağız. Biz milletimizin çıkarları neyi gerektiriyorsa onun için mücadele edeceğiz. Artık susan bir Hekimhan değil konuşan çare arıyan bir Hekimhan olacak dedi.

kaynak : www.malatyahaberajans.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın