17.06.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

Emniyet Teşkilatının Kuruluşunun 175.Yılı münasebetiyle, Malatya Emniyetinden 175 adet proje

Emniyet Teşkilatının Kuruluşunun 175.Yılı münasebetiyle, Malatya Emniyetinden 175 adet proje

Teşkilatımızın yürüttüğü güvenlik hizmetleri, toplumun hayatını huzur içinde sürdürebilmesi açısından en önde gelen kamu hizmetlerinden biridir. Projeli çalışmaların hazırlanması; araştırmalar, fikir alışverişi ve geçmiş deneyimlerden yararlanılmasını gerektiren dinamik bir süreçtir. Projelerimiz, teşkilatımızın stratejik planında belirlenen önceliklere ve politikalara dayandırılmaktadır.

Merkez ve İlçe Teşkilatlarımızca hazırlanan projeli çalışmalar kapsamında Emniyet Teşkilatının Kuruluşunun 175.Yılı münasebetiyle, 175 adet proje ilgili birimlerimizce hazırlanarak bir bir hayata geçirilmektedir.

Bu kapsamda Özel Harekat Şube Müdürlüğümüzce tamamlanmış olan (3) adet proje hayata geçirilmiştir. Bu projeler sırasıyla;

  • ÖZEL HAREKAT HATIRA ORMANI PROJESİ:

Özel Harekat Şube Müdürlüğü olarak Bulgurlu mevkiinde bulunan Özel Harekat Şube Müdürlüğüne ait araziye personelimiz tarafından ağaçlandırma çalışması yapılmış olup bu çalışmamız sürekli olarak devam edecektir. Ayrıca Şube Müdürlüğümüze atanan her personel bu alana kendi isminin yazılı olduğu bir fidan dikimi gerçekleştirecektir.

2- SESSİZ DOSTLARIMIZIN SESİ OLALIM PROJESİ

Atık yemeklerin israfının önlenmesi amacıyla, toplanan bu yemeklerin belirli bir düzen içinde sokak hayvanlarına dağıtarak bu sayede hem israfı engellemiş olduk hem de soğuk kış günlerinde yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarının beslenmesini sağladık.

  • İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERE YARDIM PROJESİ

Özel Harekat Şube Müdürlüğü personelince her ay düzenli olarak toplanan paralarla bir canlı hayvan alınıp kesilmekte ve ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın