20.04.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

Evkur Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek ve yönetimi, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ile bir araya geldi.

Evkur Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek ve yönetimi, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ile bir araya geldi.

BAŞKAN GÜDER, “MALATYASPOR BİZİM ORTAK PAYDAMIZ”

Evkur Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek ve yönetimi, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ile bir araya geldi. Başkan Güder, Evkur Yeni Malatyaspor’un Malatya için önemine dikkat çekerek, “Malatyaspor bizim ortak paydamız” dedi.

Evkur Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek ve yönetimi, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’i ziyaret ederek, bir süre sohbet etti. Başkan Güder’e hayırlı olması temennisinde bulunan Evkur Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek, “Öncelikle Başkanımıza hayırlı olsun. Kapılarını bizlere açtığı için çok teşekkür ediyoruz. Yeni görevinde başarılar diliyoruz. Allah utandırmasın hem Başkanımızı, hem yeni ekibini. İnşallah hem Battalgazi’mize, hem Malatya’mıza güzel hizmetler vereceğine inanıyoruz.  Malatyaspor olarak hem şehrimizi, hem de camiamızı temsil etmeye çalışıyoruz. Tabi bunlarla beraber ilçe ve büyükşehir belediyelerimizin ve diğer STK’lar ile beraber yürütmeye çalışıyoruz.  Daha öncede ilçe başkanımız her zaman maçlarımıza gelip, gidiyordu, bizlerle beraberdi. Bundan sonrada Battalgazi Belediye Başkanlığı’nda hem Battalgazi’ye, hem de Malatya’ya güzel hizmetler vereceklerine inanıyoruz. Bizde Malatyaspor olarak şehrimizin marka değerini artırmak için gayret gösteriyoruz. Bunu yaparken de hep birlikte takımımızı buraya getirdik. Bundan sonrada hep beraber istişareler yaparak Evkur Yeni Malatyaspor’umuzu daha iyi yerlere taşıyacağımıza inanıyoruz” dedi.

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ise, Evkur Yeni Malatyaspor’un Malatya’nın ortak değeri olduğunu belirterek, “Dünyanın kutuplaştığı, tefrikaya ulaştığı bir dönemde, insanların ortak paydalar üzerinde uzlaşı sağlaması adına bu değerleri ortaya koymamız gerektiğine inanıyorum. Bu ortak değerlerden bir tanesi de futbol. Türkiye’mizde en revaçta olan spor türü. Malatya’mızda da bu ortak paydamızı geliştirmek,  Malatya’mızı bu bağlamda insanları bir araya getirmek,  insanları uzlaşı düzlemine çekme adına Malatyaspor’umuz bizim ortak paydamız. Bu ortak paydamıza sahip çıkmamız gerektiği düşüncesindeyim. Bugüne kadar Malatyalılar olarak, gerek STK’lar olarak, gerek belediyeler olarak, gerek taraftarlar olarak Evkur Yeni Malatyaspor’a sahip çıktık. Bundan sonraki süreçte de Malatyaspor’umuzun daha iyi yerlerde temsil edilmesi, daha iyi yerlere gelebilmesi ve Malatya’mızı dışarıya tanıtma adına futbol önemli bir organizasyon. İnşallah bundan sonraki süreçte de gerek Avrupa’da olsun, gerek Türkiye’de olsun,  Malatya’mızı dışarı aşma noktasında iyi görevler, iyi hizmetler ifa edeceklerine inanıyorum. Başkanımızın şahsında Evkur Yeni Malatyaspor’umuza başarı dileklerimi iletiyorum. İnşallah ligi daha iyi yerlerde bitirerek, sezonu sonuçlandırmış oluruz” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın