14.06.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

Fendoğlu İlkokulu ve ortaokulu öğrencilerinin karne sevinçlerine ortak oldu.

Fendoğlu İlkokulu ve ortaokulu öğrencilerinin karne sevinçlerine ortak oldu.

“FENDOĞLU ÖĞRENCİLERİN KARNE SEVİNCİNE ORTAK OLDU.”

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu 2019-2020 Eğitim ve öğretim yılının İlk döneminin kapanış karnelerini alan Şehit Hamit Fendoğlu İlkokulu ve ortaokulu öğrencilerinin karne sevinçlerine ortak oldu.

İlk olarak Sabah saatlerinde Şehit Hamit Fendoğlu ilkokulu’nda eğitim gören öğrencilere karnelerini dağıtan, MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu daha sonra ortaokula geçerek buradaki öğrencilerin karnelerini dağıtıldı programa katıldı.

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu;
” 2019/2020 eğitim-öğretim yılının ilk yarı yılı bugün tamamlandı. Öğretmenlerimiz, öğrencilerimize bu yarı yıl boyunca verdikleri emeğin ve çabanın sonucu olarak değerlendirdiğimiz karnelerini hazırladılar. Öğrencilerimiz yarı yıl boyunca sarf ettikleri gayretlerin sonucu olarak karnelerini bugün aldılar bizde geleceğimizin teminatı olan evlatlarımızın sevincini paylaşıp onların yanlarında olduk.
Hepsi birbirinden değerli ve kıymetli olan evlatlarımıza önümüzdeki eğitim ve öğretim yılında başarılar diler, tatili iyi değerlendirip ikinci yarıyıla daha başarılı bir şekilde başlamalarını dillerim. Aileleri ile birlikte tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize iyi tatiller dilerim.” İfadelerini kullandı.
Öğrenciler için hazırlanan hediyeleri MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, Milli Eğitim Teftiş kurulu Başkanı Adnan Yılmaz, Battalgazi Şehit Oğuzhan günaydın Halk Eğitim Merkezi Müdürü Cemal kurhan, İnönü Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Öğretim Üyesi Özgür Karataş ve Battalgazi belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi Müdürü Serdar Gündoğdu birlikte dağıttılar.
Daha sonra MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu Battalgazi Şehit Oğuzhan Günaydın halk Eğitim Merkezine geçerek burada Halk Eğitim merkezi Müdürü Cemal kurhan ve halk eğitim merkezi eğitimcileri ile bir araya gelip çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Halk Eğitim merkezi müdürlüğü Mehmet Fendoğlu na ziyaretlerinden dolayı hediye takdim ettiler. Fendoğlu; Halk Eğitim merkezi müdürü Cemal kurhan ve eğitimcilere göstermiş oldukları başarılı çalışmalardan ve hediyeden dolayı teşekkür etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın