23.02.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

Gelecek Partisi Malatya İl Başkanı Av. Raşit Alaca: Malatya’nın insan kaçakçılığı, aile şirketine mali katkı ve tecavüzler iddialarıyla anılmasını sert dille eleştirdi.

Gelecek Partisi Malatya İl Başkanı Av. Raşit Alaca: Malatya’nın insan kaçakçılığı, aile şirketine mali katkı ve tecavüzler iddialarıyla anılmasını sert dille eleştirdi.

Malatya’da Neler Oluyor?
Gelecek Partisi Malatya İl Başkanı Av. Raşit Alaca yazılı açıklama yaparak 2 Cumhurbaşkanı nice bakan ve bürokrat çıkartan Kayısının başkenti Malatya’nın insan kaçakçılığı, aile şirketine mali katkı ve tecavüzler iddialarıyla anılmasını sert dille eleştirdi.
Başkan Alaca’nın açıklamaları şu şekilde;
Ülke gündemine Malatya AK Partili Yeşilyurt Belediyesi ile birlikte düşen insan kaçakçılığı iddialarının etkisi daha devam ederken, Kale ilçesi CHP İlçe Başkanının karıştığı iddia edilen istismar skandalı ile bir kez daha kahrolduk. 2 Cumhurbaşkanı, sayısız Bakan ve bürokratın yetiştiği, Doğudan Batıya Güneyden Kuzeye tüm yolların kesiştiği Malatya’mızın adının skandallarla anılması bizleri derinden yaralamıştır.
İktidar partisinin Malatya Yeşilyurt Belediyesindeki skandallara ilişkin sessiz kalıp Muhalefet partisinin karıştığı skandalda boy göstermesi, “bizden olunca makbul başkasından olunca suç “ şeklinde tezahür eden yaklaşımları “ÇİFTE STANDARTTIR, AHLAKSIZLIKTIR, AYMAZLIKTIR, KENDİ YAPIP ETTİKLERİNİN ÜSTÜNÜ ÖRTMEK GAYRETİDİR.”
Gelecek Partisi olarak gerek Yeşilyurt Belediyesindeki skandalların gerekse Kale ilçemizdeki 16 yaşındaki genç kızımızın istismar edilmesi iddiaları olayına sessiz kalmayacağımızı ve bu olayların üzerinin örtülmesine hiçbir şekilde müsamaha göstermeyeceğimizin Malatya kamuoyu tarafından bilinmesini istiyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın