13.04.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

Kayısı Kent Muhtarlardan Teröre Kınama

Kayısı Kent Muhtarlardan Teröre Kınama

         Kayısı Kenti Yeşilyurt, Battalgazi Muhtarlar dernek başkanı Erdal Yağlıcı Ankara'nın Kızılay meydanında gerçekleşen terör saldırısını şiddetle kınadığını ifade ederek ” terörün her türlüsünü nefretle kınıyoruz “dedi.

        Başkan Yağlıcı dernek binasında yaptığı açıklama şöyle” Ankara’daki kalleş saldırıyı, terörü, teröre destek verenleri, bu olayın arkasından sessiz kalarak destek olanları terörün arkasındaki iç ve dış güçleri nefretle kınıyoruz.

         Bu saldırının failleri insanlıktan çıkmış, vicdan yoksunu katiller alçakça yaptıkları eylemleriyle insanı insan onurunu insanlığı hedef alıyorlar. Bu saldırı demokrasimizin gelişmesini demokratik standartlarımızın yükselmesini sivil siyaset alanlarının genişlemesini engellemeye çalışanların kirli işbirliği hamlesidir.

          Bu saldırı küresel emperyalizmin karşısında diz çökmeyen insanlık için yeni umut kapıları üreten Türkiye’nin geleceğine yönelik bir saldırıdır. Türkiye’nin gelecek, aydınlık günlerine katkı ve destek sunmaya, Milletimizin huzur ve refah, barış içerisinde yaşanmasında sorumluluk almaya tüm milletçe devam edeceğiz.

          Ankara Kızılay’daki terör eyleminde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet Ailelerine, yakınlarına ve milletimize sabır ve başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyorum. “  

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın