22.02.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

“Konteyner Kentlerde kalan vatandaşın sorunu çok, ama söz verenler bir daha uğramamış”

“Konteyner Kentlerde kalan vatandaşın sorunu çok,  ama söz verenler bir daha uğramamış”

Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım,  deprem bölgesi Malatya’da Yeniden Refah Partisi mensuplarının seçimden önce ve sonrada halkın içinde olduğunu belirterek, konteyner kentlerde yaşayan vatandaşların çok önemli sıkıntı ve sorunlarla baş başa olduğunu, söz verenlerin ise bir daha geri gelmediğini kaydetti.

Bilal Yıldırım, beraberinde Yeniden Refah Partisi yöneticileri ile birlikte Samanköy Konteyner Kenti ziyaret etti.

Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, “Samanköy’de bulunan konteyner kenti ziyaret ettik. Burada vatandaşlarımızın bir sürü sıkıntıları ile karşılaştık. Vatandaşlarımız dünya kadar dert yandılar. Vatandaşlarımız, milletvekillerinin seçimden önce gelip bir sürü söz verdiğini, ancak seçildikten sonra bir daha yanlarına gelmediğini ifade ettiler. Ancak biz Yeniden Refah Partisi olarak farklı bir siyasi hareketiz. Biz seçimden önce de buraya gelmiştik. Seçimden sonrada buraya geldik ve şimdide buradayız. Burada yaşayan insanlarımızın sıkıntılarını dinledik ve hepsini not aldık. Allah nasip ederse 31 Mart’ta sandıklardan Yeniden Refah Partisi çıkarsa, seçimden sonrada yine ilk ziyaretimizi Samanköy Konteyner Kente yapacağız.” dedi.

Deprem Bölgesi Malatya’da Yeniden Refah Partisi’nden Halkla Buluşma

Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, deprem bölgesi Malatya’da Samanköy Konteyner Kenti’ni ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Ziyarette, Yeniden Refah Partisi’nin seçimden önce ve sonrada halkla beraber olduğunu vurgulayan Yıldırım, konteyner kentlerde yaşayan vatandaşların önemli sıkıntılarla karşı karşıya olduğunu ve söz verip geri dönmeyenlere tepki gösterdi.

Yıldırım’ın Ziyaretinden Satır Başları:

  • Samanköy Konteyner Kenti’nde yaşayan vatandaşların sorunlarını dinledi.
  • Vatandaşların barınma, gıda, ısınma gibi temel ihtiyaçlarda sıkıntılar yaşadığını ve birçok sorunun çözüme kavuşturulmadığını tespit etti.
  • Seçimden önce gelip vaatlerde bulunan vekillerin, seçildikten sonra bir daha geri dönmediğini dile getiren Yıldırım, Yeniden Refah Partisi’nin farklı bir siyasi hareket olduğunu ve her zaman halkla beraber olacağını vurguladı.
  • Vatandaşların dertlerini not aldığını ve 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Yeniden Refah Partisi’nin Malatya Büyükşehir Belediyesi’ni kazanması halinde ilk ziyaretinin yine Samanköy Konteyner Kenti’ne olacağını söyledi.

Yıldırım’ın Söylemleri:

  • “Samanköy’de bulunan konteyner kenti ziyaret ettik. Burada vatandaşlarımızın bir sürü sıkıntıları ile karşılaştık. Vatandaşlarımız dünya kadar dert yandılar.”
  • “Vatandaşlarımız, milletvekillerinin seçimden önce gelip bir sürü söz verdiğini, ancak seçildikten sonra bir daha yanlarına gelmediğini ifade ettiler.”
  • “Ancak biz Yeniden Refah Partisi olarak farklı bir siyasi hareketiz. Biz seçimden önce de buraya gelmiştik. Seçimden sonrada buraya geldik ve şimdide buradayız.”
  • “Allah nasip ederse 31 Mart’ta sandıklardan Yeniden Refah Partisi çıkarsa, seçimden sonrada yine ilk ziyaretimizi Samanköy Konteyner Kente yapacağız.”

Değerlendirme:

Bilal Yıldırım’ın Samanköy Konteyner Kenti ziyareti, Yeniden Refah Partisi’nin deprem bölgesi Malatya’daki halkla yakın temas kurmaya ve sorunlarını çözmeye yönelik çabalarının bir göstergesi olarak yorumlanabilir. Ziyaret, konteyner kentlerde yaşayan vatandaşların yaşadığı sıkıntıların ve çözüm bekleyen sorunların tekrar gündeme gelmesine de katkıda bulunmuştur.

Not:

Bu yazı, Bilal Yıldırım’ın Samanköy Konteyner Kenti ziyaretiyle ilgili haberlere dayanarak yazılmıştır. Yazıda yer alan bilgiler, haberlerde yer alan bilgilere dayandırılmış ve yorumlar eklenmiştir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın