17.06.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

MATEK – DER Başkanı Şerif Aykız’dan Kurban Bayramı Mesajı

MATEK – DER Başkanı Şerif Aykız’dan Kurban Bayramı Mesajı

( MATEK – DER ) Malatya Tekstil Konfeksiyon Derneği Başkanı Şerif Aykız ,Kurban Bayramı’nın ruhunda Hakka yakınlık ve halka fedakârlıkta bulunma anlayışının olduğunu kaydetti.

( MATEK – DER )  Malatya Tekstil Konfeksiyon Derneği Başkanı Şerif Aykız , Kurban Bayramı Dolayısı İle Bir Mesaj Yayınladı.

( MATEK – DER )  Başkanı Şerif Aykız ,   Kurban Bayramı’nın ruhunda Hakka yakınlık ve halka fedakârlıkta bulunma anlayışının olduğunu kaydetti.

Malatya Tekstil Konfeksiyon Derneği Başkanı Şerif Aykız , Kurban Bayramı’nın Hz. İbrahim’in sadakatini ve Hz. İsmail’in teslimiyetini hatırlattığını kaydettiği mesajında, “Bayramlar; sevginin, şefkatin, vefanın, merhametin, dayanışmanın doruk noktaya ulaştığı günlerdir. Bayramlaşmak barışmak, kucaklaşmak ve yardımlaşmaktır. Bayramlar, paylaştıkça anlam kazanır. Bayramlarda dargınlıklar, küskünlükler unutulup bütün olumsuzluklar bir tarafa bırakılır. Kurban Bayramı da Allah’a adanan ve Allah adına kesilen kurbanların ihtiyaç sahipleri ile paylaşıldığı, kardeşlik örneklerinin en güzelinin yaşandığı kutlu bir zaman dilimidir. Bu duygu ve düşüncelerle mübarek Kurban Bayramı’nın, bizleri birbirimize her zamankinden daha çok yakınlaştırmasını, kardeşliğimizi, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmesini diliyor; milletimizin ve tüm İslam âleminin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın