24.04.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

MHP’li Tabaroğulları: “Eğitime Sınırsız Destek Vereceğiz”

MHP’li Tabaroğulları: “Eğitime Sınırsız Destek Vereceğiz”

Hekimhan ilçesinde Cumhur İttifakı’nın MHP’li adayı Memet Tabaroğulları, 31 Mart yerel seçimlerinde Hekimhan’ın alacağı kararla geleceğine yön vereceğini ifade ederken, “Ayırmadan, ayrışmadan canla başla hizmet edeceğiz. Hekimhan’da eğitime sınırsız destek vereceğiz” dedi.

Hekimhan ilçesini diğer ilçelerden ayıran en önemli özelliğinin eğitim konusundaki hassasiyeti ve okuma yazma oranının yüksekliği olduğuna dikkat çeken MHP’li Tabaroğulları, Hekimhan Eğitim Vakfı’nı kuracaklarını belirterek şunları söyledi:

“Eğitim konusu Hekimhan için çok önemli. Biz eğitim konusunda sınırsız ve tam destek vereceğiz. İlçede sınavlara hazırlık merkezi kuracağız. Üniversite kazanan ve okuyan öğrencilerimize herhangi bir şart ortaya koymaksızın burs vereceğiz. Bu ülke ve Hekimhan’ımız okumuş insanlarımızın omuzlarında büyüyecek, çağdaş ve modern yaşama kavuşacaktır. Bugün Hekimhan ilçemiz bu konuda çok önemli bir potansiyele sahiptir. Hekimhan’ın yetiştirdiği birçok insanımız devletin en önemli makamlarında görev almaktadır. Bu bizim gururumuzdur.”

“İnsanların Mutlu Yaşayacağı Hekimhan”

Cumhur İttifakı’nın MHP’li Hekimhan Belediye Başkan adayı Memet Tabaroğulları, Hekimhan’ın hak ettiği hizmetleri alacağını ve insanların mutlu yaşadığı bir Hekimhan inşa edeceklerini vurguladı.

Malatya’nın geleceği umutla bakan ve gelişim sürecini “il” olma hedefi ile şekillendirmeyi arzualayan Hekimhan’da önemli projeleri hayata geçireceklerini kaydeden Tabaroğulları, “Hekimhan’a ayırmadan, ayrışmadan canla başla hizmet edeceğiz. Önemli projeleri hayata geçirip 100 bin nüfusa göre Hekimhan’ı planlayacağız. İnsanların mutlu yaşayacağı bir Hekimhan inşa edeceğiz.” dedi.

MHP’li Tabaroğulları, hafta sonunda da ilçe merkezinde esnaflarla bir araya gelirken, Kurşunlu’da coşkulu ve kalabalık toplantılar gerçekleştirdi.

Düzeltilen Noktalar:

  • Yazıdaki bazı noktalama hataları düzeltilmiştir.
  • Bazı kelimelerin yazımı düzeltilmiştir.
  • Cümlelerin akıcılığı ve anlam bütünlüğü için bazı değişiklikler yapılmıştır.
  • Paragraflar düzenlenerek metnin okunabilirliği artırılmıştır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın