26.05.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Gökhan Gök’ün Kadir Gecesi Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Gökhan Gök’ün Kadir Gecesi Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Gökhan Gök, Kadir Gecesi münasebetiyle yayınladığı mesajda, komşu coğrafyalardaki Türkmenlerin ve Filistin’deki masumların çektiği acılara dikkat çekiyor. Bu zorluklar karşısında Türk-İslam Âlemi’nde yeni bir dirilişin gerekliliğini vurguluyor ve Kadir Gecesi’nin bu birlik ve beraberliğe vesile olmasını temenni ediyor.

Kadir Gecesi’nin bin aydan hayırlı olduğu Kur’an-ı Kerim’de müjdelendiğini hatırlatan Gök, bu kutlu gecenin esenlik, huzur, müjde ve nurla dolu manevi bir zaman olduğunu ifade ediyor. Yüce kitabımızın bu gecede inmeye başladığını ve yeryüzünün ilahi bir nimet ve nurla taltif edildiğini belirtiyor.

Gök, komşu coğrafyalardaki Türkmenlerin ve Filistin’deki masumların çektiği acılara değinerek, bu durumun tüm Müslümanlar için ağır bir sorumluluk olduğunu vurguluyor. Bu zorluklara karşı Türk-İslam Âlemi’nde yeni bir nefese, dayanışmaya ve dirilişe ihtiyaç duyulduğunu belirtiyor. Kadir Gecesi’nin bu birlik ve beraberliğe vesile olmasını temenni ediyor.

Gök, Kadir Gecesi’nin barış, kardeşlik, birlik ve beraberlik için bir fırsat olduğunu da belirtiyor. Bu gecede ayrılığın, nifakın, dargınlığın ve kirli düşüncelerin yerinin olmadığını hatırlatıyor.

Gök, Kadir Gecesi’nde yapılan duaların kabul olmasını Yüce Rabbimden niyaz ediyor. Kadim milletimize ve Türk-İslam Âlemi’ne hayırlı Kadir Geceleri diliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın