14.06.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

MİM-DER Başkanı Mustafa DUYAR’dan “Kurban Bayramı” Mesajı

MİM-DER Başkanı Mustafa DUYAR’dan “Kurban Bayramı” Mesajı

MİM-DER Başkanı Mustafa DUYAR’dan “Kurban Bayramı” Mesajı Malatya İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Mustafa DUYAR “Kurban Bayramı” nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Duyar mesajında; Bereketin, huzurun, manevi hazların, hoşgörü ve kardeşliğin, paylaşmanın zirve yaptığı bir Kurban Bayramı’na daha erişmenin mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.Ailelerin, komşu, dost ve akrabaların karşılıklı ziyaretlerle bir araya geldiği, ihtiyaç sahiplerinin daha fazla hatırlanarak gözetildiği bu özel günler, hiç şüphesiz milletimizin hoşgörü, yardımlaşma ve dayanışma duygularını yoğun olarak yaşadığı müstesna zamanlardır.Milletimiz geçmişte olduğu gibi bugünde dünyadaki mazlumlara, savaş mağdurlarına kucak açarak, dünyaya insanlık örneği vermeye devam etmektedir.

Özellikle bayram ziyaretlerinde Korona virüs salgını ile mücadelede maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına önemle uyulmasını temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle; “Kurban Bayramınızı en iyi dileklerimle kutlar, tüm insanlığa, ülkemize barış, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini ve yakın coğrafyamız başta olmak üzere yaşanan tüm acıların sona ermesini temenni ederim.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın