24.06.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

TÜMSİAD İle Türk Kızılay’ı Hasta Ve Hasta Yakınlarına İftar Verdiler

TÜMSİAD İle Türk Kızılay’ı Hasta Ve Hasta Yakınlarına İftar Verdiler

TÜMSİAD İle Türk Kızılay’ı Hasta Ve Hasta Yakınlarına İftar Verdiler

TÜMSİAD Malatya şubesi ve Türk Kızılay Malatya şubesi ile birlikte İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezinin bahçesin de hasta ve hasta yakınlarına iftar yemeği verdiler.

TÜMSİAD İle Türk Kızılay’ı Hasta Ve Hasta Yakınlarına İftar Verdiler,
Yemekte , Kızılay Malatya Şube Başkanı Ramazan Soylu ve çok sayıda yöneticide Katıldı.Soylu  böylesi bir hayır işinde gösterdikleri destek kendileri,için çok önemli ve anlamlı olduğunu dile getirdi bu tür yardım ve organizasyonların devamı bizim için çok kıymetli ve önemli olduğunu ifade etti.

Kızılay Malatya şube Başkanı Ramazan soyluda TÜMSİAD’ın bu güzel destekleri bizleri ve hasta yakınlarımızı çok mutlu etmiştir inşallah başka çalışmalarımızda da TÜMSIAD ,tı yanımızda görmek isteriz. Murat Gümüş Başkanıma yürekten teşekkür ediyorum. sendikacı Bahattin Öner Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Malatya Şube Başkanı Murat Gümüş  Kızılay Malatya şube Başkanımız Ramazan Soyluyu, kutluyorum çok duygulandım paylaşmak yardımlaşmak bizim içimizde özümüzde geleneğimiz var böyle bir ortamda sofra açmak çok daha anlamlı diye konuştu.

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Malatya Şube Başkanı Murat Gümüş ise; Bu tür sofraların bizim için de çok önemli olduğunu Kızılay’ımızın Türkiye’deki yerinin çok önemli olduğunu biliyoruz böyle bir organizasyonda birlikte olmak bizler için çok önemli bugün burada hasta ve hasta yakınlarıyla iftar açmak çok kıymetli ve anlamlı Malatya Şube Başkanı Ramazan Soylu gönülden yürekten teşekkür ediyorum başka bir iftarda yine birlikte olmak üzere tüm hastalarımıza Allah’tan acil şifalar diliyorum dedi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın