18.07.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

Türk Büro-Sen Malatya Şube Başkanlığına Gökmen ÇINAR Seçildi

Türk Büro-Sen Malatya Şube Başkanlığına Gökmen ÇINAR Seçildi
Gökmen ÇINAR sosyal medyadan duyurdu
Mesleğimin başından bu yana mensubu olmaktan övünç duyduğum Türk Büro-Sen Malatya Şubesinin 04/12/2021 tarihinde yapılan 7. Olağan Genel Kurulu sonucunda TÜRK Büro-Sen Malatya Şube Başkanlığına seçilmiş bulunmaktayım. Genel kurul sonrası tanzim edilen mazbatamızı bugün itibariyle Malatya/Battalgazi İlçe Seçim Kurulu Başkanı Sn. Türker TÜRKOĞLU beyefendi’den almış olmanın ayrıca gururunu yaşamaktayım.
Biz olarak çıktığımız yolda hiçbir arkadaşımızı ötekileştirmeden ayrıştırmadan aynı ülkü ve ideallerin ufkunda Türkiye Kamu Sen çatısı altında birleştirmek adına oluşturduğumuz; Ufku geniş, enerjisi yüksek, tecrübeli ve dinamik yönetim kadromuzla “her ne pahasına olursa olsun” üyelerimizin haklarını savunmak adına hukuki ve demokratik zeminde mücadele edeceğiz.
Üç (3) aday olarak girdiğimiz Genel Kurulumuza katılım sağlayan tüm misafirlerimize, üyelerimize ve bize oy veren vermeyen tüm ülküdaşlarımıza/üyelerimize teşekkür eder, bize yükledikleri sorumluluğun bilinci ve inancı ile sevgi ve saygılarımı sunarım.
Ya BİSMİLLAH!
Gökmen ÇINAR
Türk Büro-Sen Malatya Şube Başkanı
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın