21.07.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

Türk-İslâm Mefkuresinin Gençlik Lideri Süleyman SOLMAZGÜL ; Ulu Türk Büyüğü Merhum Başkan Muhsin YAZICIOĞLU’nu Şehadetinin 10. Yılında Andı.

Türk-İslâm Mefkuresinin Gençlik  Lideri Süleyman SOLMAZGÜL ; Ulu Türk Büyüğü Merhum Başkan Muhsin YAZICIOĞLU’nu Şehadetinin 10. Yılında Andı.

ONsuz , ONuncu Yılında , ONun Yolunda…

Resneli Niyazi Bey’den Aldığı Diyalektiği Devam Ettiren Ve Son Çeyrekte Türk Devletler Tarihine Orta Avrupa’da Bir Türk Devleti Kurarak Şerh Düşen! ,

Batı Avrupa Katolik Yapılanmasının Ve Doğu Avrupa Ve Rusya Ortak Ortadoks Yapılanmasının KKTC ‘i Hareket Ve Çarpışma Alanı Haline Getirmelerine Müsade Etmeyen İrade Ve Fiili Durumu Ortaya Koyan! ,

Şansölye Ve Şövalyelerin Tüm Entrikalarını Boşa Çıkartan! ,

Üstün Ufuk , Akli Ve Fiziki Donanıma Sahip ULU TÜRK BÜYÜĞÜ .., Ülküdaşımız , Yol Arkadaşımız , Ağabeyimiz , BAŞKANIMIZ … Sayın MUHSİN YAZICIOĞLU Beyefendiyi Şehadetinin 10. Yıl Dönümünde Rahmet , Minnet Ve Şükranla Anıyoruz.

Untulmamalıdır Ki ; REİSLİK Makamı Ona , Siyasi Çevreleri , Kartel Basın Kuruluşları , Uyduruk Tarihi Dizi Filim Senaristleri , Popüler Kültür Elçileri Ve Jöleli Kafalarca Verilmemiştir !..

O MAKAM MERHUMUN TÜRK DÜNYASI TARAFINDAN ZATINA TEVDİ EDİLEN ASİL MÜCADELESİ VE KORKUSUZCA ORTAYA KOYDUĞU FİİLİ DURUM KARŞILIĞINDA TARİH TARAFINDAN VERİLMİŞTİR.

TÜRK FİİLİNİN VE İRADESİNİN REİSİ.. RUHUN ŞAD OLUSUN !..

| Süleyman Solmazgül – 24 Mart 2019

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın