25.02.2024 - Beydağı Haber Ajansı Malatya Haberleri

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Yeni tip koronavirüs testi pozitif çıkan mesai arkadaşlarımızı zor anlarında yalnız bırakmıyoruz.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Yeni tip koronavirüs testi pozitif çıkan mesai arkadaşlarımızı zor anlarında yalnız bırakmıyoruz.

BAŞKAN ÇINAR’IN TALİMATIYLA COVID-19 TESTİ POZİTİF ÇIKAN PERSONELLERE ‘TEDAVİ DESTEK PAKETİ’

“Personellerimizi Yalnız Bırakmıyoruz”

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Yeni tip koronavirüs testi pozitif çıkan mesai arkadaşlarımızı zor anlarında yalnız bırakmıyoruz. Ekiplerimiz tarafında evlerinde ziyaret edilen personellerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletirken, Tedavi Destek Paketlerimizi teslim ediyorlar.”diye konuştu.

Birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunun üst seviyede olduğu Yeşilyurt Belediyesinin büyük bir aile olduğunu ifade eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, koronavirüs testi pozitif çıkan personellerin yanında yer alarak, her türlü desteği verdiklerini söyledi.

Yeşilyurt Belediyesinde görev yapan her personelin değerli ve özel olduğunu belirten Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Korona virüs nedeniyle tüm dünyada olduğu gibi ülkemiz de ve kentimizde hassas bir dönemden geçmekteyiz. Maske, mesafe ve temizlik gibi kurallara daha fazla riayet etmemiz lazım ve gerekmedikçe evimizden çıkmadan bu hassas dönemi sağlıklı ve sıhhatli bir şekilde atlatmalıyız. Yeşilyurt Belediyesi olarak yaşanılan zor ve sıkıntılı süreçte kıymetli hemşehrilerimizin sağlıklı bir hayata sahip olmaları için elimizden geleni yaparken, koronavirüs testi pozitif çıkan mesai arkadaşlarımızı da karantina dönemlerinde yalnız bırakmıyoruz. Yeşilyurt’a birlikte hizmet ettiğimiz değerli personellerimizi evlerinde ziyaret eden İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü personellerimiz, geçmiş olsun dileklerini iletip Tedavi Destek Paketlerimizi teslim ediyorlar. Bu vesileyle şu anda pandemi rahatsızlığı bulunan tüm hemşerilerimize, personellerimize ve aile fertlerine geçmiş olsun dileklerimi iletiyor ve acil şifalar diliyoruz. Mübarek Ramazan Ayında bu virüs illetinden kurtulmayı Cenabı Allah hepimizi nasip etsin inşallah.” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın